Бермудський трикутник в західній пресі часто називають "диявольським трикутником" і проклятим місцем. Таке "зворушливе" ставлення не дивно: саме в цьому районі океану відбувається найбільша кількість непояснених катастроф. Тут зникають судна та літаки, тут борознять моря "кораблі-примари" без єдиної людини на борту, тут відбуваються загадкові, нічим не з'ясовні явища. Від цього місця в Атлантичному океані капітанам суден і пілотам літаків настійно рекомендують триматися подалі.

Чому трикутник?

Було встановлено, що таємничі явища і катастрофи як на морі, так і в повітряному просторі над ним відбуваються в обмеженому умовними лініями просторі, утворюють трикутник. Якщо з'єднати між собою уявною лінією південний край мису Флорида, острів Пуерто-Ріко і Бермудські острови, то якраз у всій своїй красі постане Бермудський трикутник. Його площа становить близько 1 млн. Км2.
Авторство словосполучення "Бермудський трикутник" приписують Вінсенту Гладісса, що опублiкував в 1964 р статтю під назвою "Смертоносний Бермудський трикутник".

Злочини трикутника

Найгучніша "злочин" трикутника - це зникнення в його межах 5 грудня 1945 ланки з 5 бомбардувальників "Евенджер" і гідролітака "Мартін Марінер", посланого їм на допомогу.
З переривчастих радіоповідомлень ланки (зв'язок безбожно барахлила, голоси пілотів ледве пробивалися крізь перешкоди) стало ясно - у літаків відмовили прилади навігації, і вони не знали, куди летіти. Витративши весь запас палива, літаки впали в океан.
Після цього зникнення всі випадки таємничих катастроф і загибелі машин в позначеному місці були ретельно вивчені і проаналізовані. При систематизації архівних даних з'ясувалося, що жертвами "Диявольського" трикутника стали 38 суден і 24 літаки. А скільки таких історій залишилося "за бортом" цього списку, ніхто не знає ..
Офіційні дані говорять нам про те, що перша жертва Трикутника датується 1840 (це було судно "Розалі"). Обривається статистика на рубежі 1973 (із загибеллю судна "Лінда"). Але це зовсім не означає, що на "гострі кути" Трикутника з тих пір більше не "напаривается" судна та літаки. Просто заради спокою громадськості про ці факти замовчується або йдеться побіжно, без прив'язки до аномальній зоні. Американці ніколи, напевно, не визнають, що у них під боком існує щось, що не піддається жодному поясненню ...

Нам таємниці нерозкриті розкрити пора

Існують тисячі спроб пояснити природу Бермудського трикутника: від версії банального шторму і торнадо до припущень, пов'язаних з підводними містами "зелених чоловічків" (їй-богу, незрозуміло, що мають на увазі під таким визначенням автори цієї теорії).


З наукових пояснень найбільш переконливо лише одне. Ця версія припускає, що феномен обумовлений присутністю магнітної аномалії в земній корі дна океану. Напруженість магнітного поля Землі тут на 6-7% нижче, ніж фонова. Але нам, простим смертним, не понять таких складних пояснень.
Набагато простіше і ясніше виглядають окультні і езотеричні версії. Найбільш відома з них гіпотеза екстрасенса Едгара Кейсі (1877-1945 рр.). Він знаходив зниклих людей, робив пророцтва, які збувалися, вирішував завдання, які ставили в тупик науковий підхід. Так от, він пояснив, що в районі Бермудського трикутника під водою знаходяться механізми, запущені ще попередньою високорозвиненою цивілізацією і досі продовжують функціонувати. Правда, цілі й призначення цих механізмів залишаються загадкою.
Жодна з існуючих сьогодні версій так і не отримала прямого або непрямого підтвердження. І хто знає, яка з них найбільш близька до істини?
Залишається додати, що Бермудський трикутник - не єдиний у своєму роді. Аналогічні явища відбуваються і на інших ділянках Світового океану. "Аномальщіна" спостерігаються поруч з Південним і Північним магнітними полюсами землі. У числі місць з "поганою славою" називають Трикутник Драконів, розташований на 100 км південніше Токіо. У ньому теж зникають при незрозумілих обставинах кораблі і літаки, а розташований він якраз на широті свого "брата" - Бермудського трикутника.

І зовсім не страшно

В кінці статті хочеться зробити короткий відступ на користь "порятунку" Бермудських островів. Хоч Трикутник і називається "Бермудським", самі Бермуди до нього мають лише непряме відношення. З рівними шансами аномальна зона могла б називатися Флоріди, Кубинським, пуерторіканським або Гаїтянського Трикутником.
Бермудські острови - це насамперед висококласний курорт з піщаними пляжами, вічнозеленими пальмами, кораловими рифами і бунгало на березі океану. Щорічно його відвідує близько 300 тис. Туристів. Розкрученість аномальної зони так і манить людей до себе. Але, якщо по секрету, всі потенційно небезпечні ділянки Трикутника знаходяться далеко в океані, ближче до узбережжя Північної Америки. Про поїздку туди краще і не думати. А ось про поїздку на Бермуди можна і навіть потрібно.
Наших співвітчизників на Бермудах майже не зустрінеш, напрямок відкрилося відносно недавно, але швидко набуває популярності серед любителів полоскотати собі нерви. Хочете екзотики - сміливо прямуйте саме туди. Повернувшись з Бермуд, можете з гордістю заявити знайомим: "Я був у Бермудському трикутнику". Високі дивіденди поваги й подиву з боку оточуючих при цьому забезпечені.

www.fashiontravel.ru/