Ну що, дорогі дами, Новий рік все ж вже наступає нам на п'яти, в Новий рік - це завжди свято, і, звичайно ж, чари. Так давайте не будемо чекати Нового року і почнемо привносити в наше життя чарівництво вже з сьогоднішнього дня! А допоможе нам в цьому найпростіший органайзер, який при правильній експлуатації перетворюється що ту саму чарівну паличку, без особливих зусиль виконуючу будь-яке наше бажання! можна використовувати як чарівного кошти? Навіть не здогадувалися про це? Ще краще, в цьому Новому році і спробуєте! Зробите хоча б невеликий крок до зміни вашого життя!
Отже, вперед, до змін!
Крок 1. Похід в магазин
Йдемо по магазинах, ні, не заради того, щоб накупити собі одягу, яка потім просто буде висіти в шафі, а всього-на-всього купуємо собі коханій подарунок - найкращий органайзер. Органайзер неодмінно повинен володіти трьома якостями - краса, зручність, практичність. Обов'язкова умова - вам він повинен дуже сильно подобається, щоб вам кожен день хотілося брати його в руки і використовувати за прямим призначенням. Отже, зробили!
Крок 2. Постановка цілей і усвідомлення своїх мрій
Змушуємо свій мозок активно працювати і ставимо для себе цілі на майбутній рік - всі, без винятку, і навіть маленькі (всі , що ви вже давно хотіли зробити, але все якось не виходило). Спочатку визначаємо цілі на весь рік у цілому - складаємо загальний список, потім розподіляємо все це за значимістю, і плануємо на найближче півріччя, а потім і на кожен місяць наступного року. На кожен місяць року має обов'язково доводиться виконання, принаймні, одного бажання.


На самій останній сторінці органайзера записуємо все, чого мріємо до кінця року досягти або що хочемо придбати, куди хочемо поїхати і т.д. Писати потрібно детально, вказуючи навіть дрібні деталі, щоб наше бажання змогло збутися саме так, як ми того й хочемо. Увага: писати бажання потрібно в теперішньому часі (ні в якому разі, не в минулому). Наприклад: Я їду в Париж або Я отримую нову роботу і т.д. Тільки так і ніяк інакше. В іншому випадку, нічого не вийде з цього!
Крок 3. Спостерігаємо за змінами, що відбуваються навколо нас
Отже, всі мрії та цілі позначені і розписані по всьому блокноту. Але, це не означає, що можна його закинути далеко, і більше нічого не робити. З цього моменту починаємо активно спостерігати за кожним навіть найменшим зміною, не забуваючи писати про ці зміни в свій чарівний органайзер. І ще, не забувайте писати про те, що може наблизити вас до виконання вашої мрії або досягнення мети.
Примітка
Якщо раптом вийшло так, що зробили все правильно, все запланували і т. д., але в призначений день і годину нічого не сталося. Не біда, ваше бажання найближчим часом здійсниться, головне, пам'ятайте, що всесвіт знає і пам'ятає про вашу мрію, просто для кожного бажання потрібно певний час. Але в будь-якому випадку, воно буде виконано, головне, не втрачати віру. Продовжуйте все помічати і записувати!
І головна умова - не сумувати і не сумніватися в досягненні задуманого!
Успіхів вам у ваших починаннях!
Підготувала: Олена Калашникова