Як легко і швидко викинути непотрібний мотлох зі свого тіла і з території власного житла? Знаходимо специфічні зони "завалів" і всіма доступними методами вичищаємо їх.
Завали в термінології фен-шуй означають особливі зони будинки, в яких застоюється енергія. Це захаращені ділянки, які стають чорними дірами житлового простору. Вони постійно витягують життєві сили мешканців будинку, порушують гармонію. Подібні зони є і в нашому тілі, і в емоціях.
Щоб знову відчути прилив життєвих сил, потрібно позбутися всіх помічених завалів на рівні будинку, тіла, емоцій. Розчищаються ці застійні енергетичні зони напрочуд просто. Фен-шуй пропонує нам базові принципи очищення простору. Вони дозволять в короткі терміни позбутися існуючих завалів і не накопичувати їх надалі.

Очищення будинку
Насамперед зверніть увагу на основні "застійні" зони свого житла. Де найбільше накопичується непотрібних предметів? Наскільки функціональна кожна кімната? Не перетворилася вона в смітник непотрібних речей, поступово витісняють вас з власного будинку? Проведіть простий тест: згадайте, якими речами ви не користувалися вже близько року? Негайно викиньте їх. Вони вам більше не потрібні.
Протестувати подібним чином потрібно всі куточки, найбільш схильні накопиченню мотлоху:
* підвали та горища;
* кухонні шафи;
* простір під ліжками;
* туалетні столики і тумбочки;
* полички у ванній кімнаті.
Розібравши великі завали, переходимо до більш мікроскопічним захаращеності.


Меблі й килими постійно накопичують шар забруднень, нерозпізнаних неозброєним оком. Від такого мікроскопічного сміття допоможе позбутися хімчистка меблів на дому. Як тільки ви розберетеся з усіма зонами захаращеності у своєму житловому просторі, вже ніщо не завадить вам насолоджуватися красою і легкістю життя. Крім завалів власного тіла .. Так що саме час розібратися і з ними.

Очищення тіла і емоцій
Перефразовуючи класика, можна сказати, що в людині все має бути прекрасним: і одяг, і думки, і .. товста кишка. Не дивуйтеся, саме в цій прагматичній частині нашого організму - ключ до висоти почуттів і яскравості емоцій. Захаращений кишечник - постійне тягар, які ми носимо з собою.
Шкідливі відкладення, накопичені всередині, отруюють нашу кров і .. наше світовідчуття. Тому періодичне очищення кишечника не менш важливо, ніж регулярна хімчистка килимів. Це не означає, що потрібно засинати і прокидатися в обнімку з клізмою. Крайні заходи завжди більше шкодять, ніж допомагають.
Приємна сокотерапія чи очищення трав'яними складами - щадні методи оздоровлення шлунково-кишкового тракту. Самий звичайний буряковий сік допоможе прочистити організм і заодно наситити його корисними мікроелементами.
Очистивши будинок і тіло, саме час перейти до емоцій. Безжально розчищайте всі накопичені засмучення, перестаньте смакувати давні образи. І внутрішня легкість стане доповненням до тілесної гармонії і до приємної чистоті вашого будинку.