З давніх часів золото було символом могутності, багатства і знатності. Сьогодні не важливо коли вперше було виявлено золото і як спочатку ого обробляли, важливо те, що воно до наших днів зберегло свою могутність над людиною. Адже це матеріал, що не втрачає свого нереального сонячного сяйва і не піддається впливу навколишнього середовища. У різні часи золото наділяли цілющими і магічними властивостями.
Був час, коли вважали, що золото здатне повністю нейтралізувати дії отрут. Також обладунки воїнів були прикрашені цим дорогоцінним металом, оскільки кілька століть тому людство свято вірило, що сонячна енергія, яка в ньому міститься, не тільки дарує нові сили, але ще й захищає. Якщо посланнику ворожого племені пропонувалася їжа або напої в золотий частіше, то він міг бути впевненим у їх прихильності. Також раніше люди вмивалися водою, яка настоювалась на золоті, вірячи, що це зберігає молодість. Золотом лікували різні захворювання і за допомогою нього наводили порчу.
Золото завжди йшло рука об руку з владою. Всі хто вірили в особливу вплив цього металу на людину і були володарями золота, вірили, що вони є володарями інших душ і мають владу над своєю душею.


А крім цього, вірили в отримання надлюдських здібностей, в те, що вони стали Богами і т. П. Але насправді золото є всього лише акумулятором лише тих енергетичних хвиль, які породжує сам його власник.
Яке ж вплив робить цей метал на людину з боку психології та медицини?
Золото має впливом на роботу судин і серця людини і тим самим є тонізуючим препаратом психічного стану його власника. Також воно допомагає приймати важливі рішення. Золото робить позитивний вплив на психічний стан людини при занепаді духу, життєвих потрясіннях. При цьому людям із захворюванням гіпертонія забороняється носити вироби із золота. Також не рекомендується надягати золоті прикраси людям, які мають схильність до прояву агресії або є власниками нестійкої психіки. При цьому даний метал ідеально підходить для людей, які мають таке захворювання, як виразка шлунка.
Для відчуття бадьорості або підвищення працездатності потрібно носити кільця із золота на вказівному пальці. Сережки, створені з цього благородного металу допомагають позбавитися від амнезії і покращують пам'ять.