У найдавніші часи люди свято вірили, що все, що нас оточує - живе. Стародавні люди впродовж багатьох століть поклонялися духам дерев, озер, обожнювали всілякі зброї полювання і праці, предмети начиння .. Сучасні люди вже не настільки забобонні, і вже точно не будуть поклонятися, скажімо, духам каменів. А даремно! Оскільки навіть "неживі" речі прекрасно співіснують з нами поруч, і при цьому, спокійно живуть власним життям. Може бути, насправді кожна річ наділена власною "душею"? І якщо яка-небудь річ більше не хоче нам служити, це не просто так? Парапсихологи з цього приводу кажуть, щоб ті чи інші предмети служили нам вірою і правдою, потрібно для початку навчитися їх розуміти і вміти з ними "домовлятися".
Коли речі на вас образилися
Іноді так трапляється, що навіть нова річ тут же ламається? Тут найвірогідніше справа не в речі, а в вас самих. Проаналізуйте свою поведінку, наприклад, коли ви гніваєтесь або у вас стрес, ви буквально рвете і мечеті. А вся ця негативна енергія передається предметам. Ви все б'єте, роняєте або ламаєте, деякі побутові предмети не працюють у вашій присутності ..
Речі мають таку здатність, як ображатися за нешанобливе до них ставлення. Наприклад, ви її давно не використовували, забули помити або зовсім за нею не доглядаєте ..
Також речам дуже не подобатися, коли люди до них ставляться як до неживих предметів. Вони просто жадають стати частиною нас або, принаймні, частиною нашого життя.
Іноді речі просто втомлюються, вони вичерпують свою роль у людському житті. Їм потрібно спокій, причому вічний. Дуже часто це відбувається з прикрасами: порвалася ланцюжок, поламався замочок .. Адже прикраси, особливо натуральні дуже близько стикаються з нашим тілом. Вони ніби акумулятори вбирають нашу енергетику, а, як відомо ресурс якогось би не було акумулятора не вічний ..Цікаво ще й те, що "дух" старої речі може приревнував вас до нової подібної речі. Наприклад, ви купили новий фен, і, не встигнувши їм покористуватися й кількох днів, як він зламався. Після чого, вам довелося шукати старий фен, який ви ще з якоїсь причини не встигли викинути ..
У цілому, що стосується техніки, то це окрема історія. Так, духів, "живуть" в машинах, мікрохвильовий печах, мобільних телефонах, комп'ютерах і інших пристроях, люди назвали гремлинами. Побутують повір'я, що якщо вас не злюбив Гремлін, то побутовий предмет буде весь час глючить і ламатися, до тих пір, поки ви від них не позбудетеся.
Саме час відновити гармонію
Як би там не було, якщо якась річ зламалося, значити, порушилася наші гармонійні відносини з навколишнім світом. Цю гармонію треба терміново відновлювати.
Слідуючи нижченаведеними рекомендаціями, можна відновити гармонію в собі і налагодити відносини з "духами" речей.
Отже.
• До речей слід ставитися з любов'ю!
• Не забувайте ваші речі тримати в чистоті, не розкидайте їх, де попало. У противно випадку вони почнуть мститися, що проявиться в їх відмову функціонувати.
• Ніколи не сваріть речі!
• Якщо із завидною регулярністю один і той же предмет весь час ламається, то значить, це не ваш предмет. Краще подібні речі прибрати з вашого життя, наприклад, можна подарувати або продати їх іншому господареві. І цілком імовірно, що у нових власників річ прослужить вірою і правдою довгі роки.
• Якщо ви придбали нову річ, то від старої краще позбутися. Ніколи не влаштовуйте в своїй квартирі складу старих, непотрібних речей. Оскільки це справляє негативний вплив на енергетику вашого житла.