сублімації сушка
При цьому процесі наші звичні продукти харчування висушуються і після чого їх можна зберігати досить тривалий час. Дана сушка дійшла до нас з американської служби забезпечення військових. А важкий період Другої Світової війни, даним методом герметизували одяг солдатів після прання.
Штани карго
Зрозуміло, ці штани до нас дійшли з армії. Цікаво, кому потрібна носити одночасно багато одягу? Правильно - піхотинцям. Подібні штани солдати почали носити ще в 30-х рр. минулого сторіччя, а цивільні оцінили всі їхні переваги лише в 90-х рр. того ж минулого сторіччя.
GPS
GPS - це цілком звична річ, яка присутня навіть в мобільних телефонах. Міністерство оборони Америки в 90-х рр. створило глобальну систему позиціонування. У той момент країною правив Клінтон і за його розпорядженням, системою дозволили користуватися простим громадянам через шість років після її створення.
Клейка стрічка
Клейку стрічку створили спеціально для службовців в арміях і на війні в 1942 р Вона використовувалася як одні з методів ізоляції різних боєприпасів від вологи, води і передчасного виходу з ладу. Сьогодні мало хто згадає про цей факт.
Авто-ін'єкційні шприци
Такий вид шприців дає можливість швидко і без особливих складнощів ввести самому собі ліки.


Це стає актуальним, коли є термінова необхідність у запобіганні алергічної реакції. Шприци були створені для зашиті солдатів від хімічної зброї і всіляких нервово-паралітичний препаратів.
Джип
Джип, є номінальною маркою автомобіля, його винайшли, в період з 41 по 44 рр. минулого сторіччя, спеціально для швидкого пересування по пересіченій місцевості.
Ветеринарна клініка
Сьогодні буквально на кожних 1000 метрах можна зустріти подібні клініки. А раніше даною проблемою займалися тільки військові, оскільки їх 4-лапие друзі завжди повинні були бути здоровими і в формі.
Комп'ютери
Першим електронним комп'ютером став ENIAC. Цю машину вже можна було програмувати на виконання певних завдань. Зрозуміло і його розробили в Америці для армії, і знову ж під час Другої Світової війни. Його першими і основними функціями були прорахунок балістичних здібностей снарядів.
Канистра
Ця ємність побачила світ у 1930-х рр. Винайшли її для військових цілей. Вся справа в тому, що службі постачання було набагато зручніше видавати пальне в каністрах, оскільки в даному випадку псування були точними.