Чесність
Порядність і чесність - це найбільш шановані якості у світі бізнесу. Адже всі ми хочемо вести бізнес і дружити лише з тими людьми, яким повністю довіряємо.
Діяльність
Діяльність перевіряється числом справ, які ви зуміли зробити реальністю. Коли одночасно ви робите масу справ, є велика ймовірність того, що деякі справи ви зробите правильно, в потрібному напрямку і в потрібний час.
Ясність
Ясність означає, що ви на 100% впевнені в тому, чого хочете. Крім цього, ясність - 90% успіху і основний фактор везіння. Адже як показує практика, всі успішні люди абсолютно ясно уявляють собі, чого вони насправді хочуть і що їм для цього потрібно зробити.
Невезучий, що не успішна людина, дуже часто чітко не уявляє того, що він хоче від життя.
Особистість
Головним фактором успіху є особистість людини. Всі щасливі люди наділені однією спільною рисою. Вони оптимістичні і позитивні. Вони здатні легко знаходити спільну мову з іншими людьми. Крім цього, у них величезне коло знайомих і друзів в самих різних сферах життя.
Енергетика
Ключовим фактором успіху є енергетика. Коли дивишся на все те, що встигають робити успішні люди, складається враження, що вони володіють набагато більшою енергією, ніж прості смертні.


Практично у всіх без винятку успішних людей ранок починається дуже рано. Протягом дня вони здатні працювати більшу кількість часу, і навіть увечері вони продовжують працювати. Також їм вистачає сил та енергії на навчання. Свого часу вони інвестують у розвиток кар'єри і власного бізнесу.
За результатами одного з останніх досліджень, в якому взяли участь більше двох тисяч мільйонерів, виявилося, що близько 85% з них здобули фінансову незалежність завдяки напруженій праці і дисципліни. Також вони зазначили, що протягом усього свого свідомого життя вони завжди були готові до того, щоб працювати довше і більше, ніж їх оточують.
Завзятість
Завзятість - це якість, що відрізняє звичайної людини від успішного. Коли ви не втрачаєте завзятості, ви готові робити все, будь-яку кількість часу, щоб в результаті прийти до своєї мети. З викидного шляху ви не повернете, і навіть не зробите невеликий зупинки, в той час коли інші почнуть відступати і видихатися. Ви завжди будите більше працювати і знаходити шляхи вирішення усіляких завдань. Для досягнення мети ви ніколи не будите нехтувати новими знаннями. Слухати семінари, читати багато книжок, відвідувати тренінги, станете до тих пір, поки не дійдете до своєї мети.