Мало у кого є бажання прожити своє життя даром. У зв'язку з цим пропонуємо вашій увазі поради по тому, як прокидатися рано.
- Насамперед, потрібно знайти причину прокидатися раніше. Наприклад, допізна сплять лише невдахи або в 10.00 ранку на пляжі зайняті вже все шезлонги, або сьогодні і завтра і вчора потрібно все-таки встигнути зробити все заплановане.
- Ніколи не забувайте про наслідки своїх "1 хвилиночка або п'ять хвилин". Адже вони можуть перерости в добрий час, і то якщо пощастить все-таки прокинутися.
- Як зібралися відправитися в обійми Морфея, так відразу відкрийте вікно. У добре провітреному приміщенні набагато простіше й швидше заснути.
- Забудьте, нарешті, про те, що на будильнику є кнопка повторного дзвінка. Якщо вам потрібно встати в 6 або 7 ранку, то і будильник встановлюєте на чітко цей час. Будильник задзвонив - відразу встаємо, а не тягнемо рученьки за кнопочкою повтору.
- Намагайтеся виділяти на сон достатню кількість годин. Повноцінний і здоровий сон - це запорука бадьорого дня.
- Думайте про хороше перед сном. І краще навіть не намагайтеся прокручувати в думках підготовку до іспиту або здачі проекту.- Створіть зі своєї спальні приємне місце для повноцінного відпочинку. Починаючи від колірної гами і закінчуючи візерунком постільної білизни. Все це неймовірно важливі фактори. Одно також, як і ваша подушка. А ще краще встановити спальне місце там, де ранкові сонячні промені змогли б вас розбудити.
- Підберіть зручний одяг для сну. Прямо скажемо, що нічні сорочки, які вранці виявляються на вухах - це не найзручніша одяг для сну.
- Перед сном обов'язково насолодитеся водними процедурами, бажано в ароматною ванною. Наприклад, лавандове масло дає можливість розслабитися. Для дітей можна заварювати заспокійливий збір і додавати його в ванну. Також варто додати, що в особливо складні дні подібна ванна стане ідеальним варіантом і для дорослих.
- Підберіть насправді правильну мелодію для вашого будильника. Мелодія не може бути занадто м'якою, в іншому випадку ви не прокинетеся. Хоча і різку ставити не слід. Досить буде просто дратує. І головне поставте будильник подалі, щоб для його відключення потрібно було встати.