Одяг є нашою своєрідною візитною карткою, адже не дарма ж в народі кажуть, що незнайомих людей зустрічають по одягу. Якраз тому, багато хто з нас при зустрічі з незнайомими людьми намагаються і хочуть виглядати привабливо. Іноді виникає бажання приміряти або сходити на який-небудь захід у речі з гардеробу іншої людини.
А чи варто це робити?
Коли людина носить свій одяг, він заряджає її своєю енергетикою. У зв'язку з цим вирішивши приміряти речі з чужого гардероба, ми ризикуємо зарядити себе чужий, абсолютно не властивою нам енергією, яка в багатьох випадках робить на людину негативний вплив. Таким же чином людина ділиться своєю енергією, коли пропонуємо свій одяг поносити своїм знайомим.
Також не завжди можна "вгадати" з речами, придбаними на блошиних ринках. Давайте тільки на секундочку уявимо собі, хто б міг носити цей одяг до нас? Добре якщо це був добрий і щаслива людина.


А що якщо володар вашої майбутньої речі з чужого плеча весь час був незадоволений своїм життям і оточуючими, і всі ці емоції, вся ця негативна енергетика тепер буде вся "ваша". І вам нічого іншого не залишиться, як ніби губці вбирати всю цю енергетику. Перш ніж купувати такий одяг, краще кілька разів подумайте, а чи треба вам воно?
Коли діти носити чиюсь одяг, то зростає ймовірність того, що вони повторять долю цієї людини. Нашим предкам було чудово відомо про цей факт, у зв'язку, з чим для своїх малюків вони вибирали тільки новий одяг, яка не була просякнута енергетичної інформацією інших людей. Здавна існує прикмета: чужий одяг брати - приміряти чужі біди. Ця прикмета заснована на вищеописаному, чому, перш ніж, зважитися на те, щоб взяти одяг з чужого плечей, запитайте у себе, якщо у вас бажання взяти на себе всі біди і невдачі іншої людини?