Навряд чи агрегат під назвою Transition, який планують випустити американці з Terrafugia, можна назвати автомобілем. Правильніше буде дати йому горде ім'я справжнього літакомобілей - адже він буде не тільки їздити по дорогах, але і зможе літати!
Американська компанія Terrafugia оголосила про те, що вона закінчила теоретичну частину роботи зі створення літаючого автомобіля. І тепер інженери фірми почали будівництво транспортного засобу під назвою Transition. Як ви вже зрозуміли, цей самий Transition зможе не тільки їздити по звичайних автомобільних дорогах, а й літати.
За словами представників компанії Terrafugia, при створенні Transition вони пішли наступним шляхом - вирішили створити невеликий літак, а вже потім переробити його в автомобіль . Виявилося, що для цього нічого надприродного не потрібно.


Досить просто зробити крила складними, а передні колеса керованими.
Крім того, потрібно було продумати систему розподілу потужності двигуна (він, до речі, видає всього 100 л.с.) - під час польоту вся енергія повинна спрямовуватися на гвинт, а при їзді по асфальту приводити автомобіль у рух будуть вже передні колеса.
Творці цього трансформера запевняють, що їхній автомобіль-літак можна буде зберігати в стандартному гаражі, куди влазять великі американські позашляховики. А це означає, що власникам подібного дива техніки (перші покупці отримають Transition в 2009 році) не потрібно буде орендувати спеціальне місце в аеропорту. Що стосується ціни на Transition, то вона в принципі не така вже й захмарна для подібних розробок - $ 148 тис.