Підсвідомість може все. Цю фразу ми все частіше чуємо, коли мова йде про можливості людського організму. Нове позитивне мислення, сила думки, резерви психіки стали цікавити не тільки науковців, а й просто людей в усьому світі. Думка матеріальна, говоримо ми, коли відбувається те, про що ми вже давно думаємо.

Підсвідомість може все. Цю фразу ми все частіше чуємо, коли мова йде про можливості людського організму. Нове позитивне мислення, сила думки, резерви психіки стали цікавити не тільки науковців, а й просто людей в усьому світі. Думка матеріальна, говоримо ми, коли відбувається те, про що ми вже давно думаємо. І дивуємося цьому.
Але це, дійсно, так. Думка, що проникла в нашу свідомість і пустила там своє коріння, неодмінно дасть результат в майбутньому на матеріальному плані. А бути йому позитивним чи негативним - вирішувати вам. Ось чому мислити треба тільки позитивно. Дуже важливо "сіяти" в своїй підсвідомості хороші, гарні думки.

І сьогодні людство вже дійшло до того, що при бажанні кожен може навчитися контактувати зі своєю підсвідомістю самостійно. Підсвідомість - наш найнадійніший партнер у досягненні успіху. Ніякі гіпнологі і психіатри не мають права впроваджуватися в підсвідомість людини, тому наука створювати власну реальність людям так необхідна. Подібне втручання доречно, якщо людина страждає якимись фобіями, депресіями, страхами. У таких випадках професіонал може втрутитися і направити підсвідомість і свідомість пацієнта в правильне русло.
Але якщо мова йде про ваших устремліннях, бажанні добитися успіху, то вам, безсумнівно, доведеться визнати, що у вас є такий чудовий партнер, як власну підсвідомість .

Наша підсвідомість воістину всемогуще і безмежно, як Всесвіт. Воно прислухається до думок, роящімся в глибинах мозку, і негайно робить свої висновки. Якщо мозок переповнений негативними установками, то слухняне підсвідомість тут же починає їх виконувати (втім, також як і позитивні). І ми скаржимося, чому у нас в житті все так погано! І не розуміємо, що самі налаштували нашого партнера на матеріалізацію невдач. Негатив породжує виключно негатив. Ви ніколи не досягнете успіху, якщо постійно будете повторювати, що "у мене нічого не виходить", "він зміг, але я-то так не зможу", або "це не для мене".
Будь деструктивні установки записуються на пласти підсвідомість і починають матеріалізуватися.

Робота з власною підсвідомістю зараз одна з найбільш активно обговорюваних тем в Америці і Європі. Чудові автори книг по роботі з підсвідомістю, такі як Наполеон Хілл, Д. Кехо, Р. Боснак та ін. Зробили сотні досліджень, провели тестування тисяч людей, що досягли в житті неймовірного успіху, і зрозуміли одну дивовижну річ. Ці люди так чи інакше контактували зі своєю підсвідомістю, яке підказувало їм правильні варіанти рішень. Інші щасливчики, на кого звернула свою найяснішої увагу пані Удача, на початку свого шляху до успіху відвідували лекції по роботі з підсвідомістю, читали спеціальну літературу. І в тих і інших результат не змусив себе довго чекати. Людина ставив перед собою велику мету і досяг успіху! Практично, він створив для себе нову дійсність.
Ми всі можемо впливати на власну Всесвіт і зробити її краще, красивіше, комфортніше.

Створення нової реальності - це ціла система і один з найважливіших аспектів цієї програми - візуалізація. Вчіться працювати з образами, розвивайте образне мислення, думайте про свої бажання так, як ніби вони вже справдилися.


Це не тільки перший етап взаємодії свідомості, підсвідомості та матеріального світу, це завдання, яке ви даєте "великий" Всесвіту. Раз у вас виникло мати щось "тут і зараз", значить, у Всесвіті, у банку космічної інформації вже є проекція того, про що ви мрієте. А ваш мозок відіграє провідну роль в матеріалізації цієї проекції на земній плані. І від внутрішнього свідомості залежить успіх матеріалізації цих проекцій. Як кажуть, у що віриш, тим і станеш.
Тут доречно сказати про концентрацію. Необхідно невпинно стежити не тільки за рухом, а й за якістю ваших думок, направляючи їх у потрібне русло. Це непросто, але при наполегливих тренуваннях все обов'язково вийде. Ваші думки будуть текти повноводною річкою позитивної енергії. Концентруйтеся на образах, бажаннях, уявляйте їх на своєму внутрішньому "екрані". (Ця техніка відома вже багато тисяч років. Внутрішній простір перед закритими очима в індійській філософії називається "Чідакаша").

"Екран" - відмінна вправа для концентрації уваги. Вам подобаються величезні плазмові екрани телевізорів? Ви любите ходити в кіно? Відмінно. Тільки тепер ви самі будете вчитися створювати фільм своєї мрії. Не потрібно ніяких кнопок і пультів. Ви налаштовуєтеся і .. ваш внутрішній екран до ваших послуг. Але у ваших особистих програмах не повинно бути хаосу і рекламних блоків - думок, які вам будуть заважати дивитися фільм про свою мрію (хорошою новій роботі, квартирі, будинку, автомобілі).
Звертатися до свого внутрішнього екрану потрібно з тією ж частотою, як ви кидаєтеся до телевізора і проводите біля нього довгі години, за час яких у мозок надходить море негативу.
Одночасно з появою свого внутрішнього екрану ви повинні поміняти образ свого мислення. Для цього є ще один відмінний прийом. Уявіть собі, що ви вже не той ледачий сором'язливий невдаха, а процвітаючий, упевнений у собі бізнесмен. У вас вже все є, ви окрилені новими майбутніми успіхами, ви йдете вперед, не озираючись на минуле. Попереду у вас безкрайній сонячний горизонт.
Тут працює техніка "Море". Ви, весь такий щасливий і щасливий, пливете на великій кораблі або на власній білій яхті до горизонту, де вже є все, до чого ви прагнете. Відчувайте це щастя, відчувайте себе найщасливішим чоловіком на планеті. Там, біля лінії горизонту, ви бачите свою нову дійсність, ви пливете від усіх минулих бід і невдач у багату красиву країну. Застосовуючи техніку "Море" ви вчитеся концентруватися на відчутті себе таким, яким ви хочете бачити себе. Ваш мозок створює абсолютно іншу реальність!

Протягом 18 років проводячи заняття в Московській школі гіпнозу я створив принципово нову техніку візуалізацій. Якщо коротко, суть її полягає в тому, що на тлі глибокої релаксації образи, які ми створюємо набагато яскравіше і чіткіше представлені нашою підсвідомістю і реалізовуються завжди і на сто відсотків.
Переконаний, що для досягнення будь-якої мети потрібно навіть не завзятість, а впертість . І ваша підсвідомість неодмінно нагородить вас чудовим призом - ваше життя почне круто змінюватися в кращий бік.
Відомий пропагандист можливостей нашої підсвідомості американець Джон Кехо пише: "Ви можете погоджуватися або не погоджуватися з цим. Ви можете усвідомити це і змусити свій мозок працювати на себе або пустити все на самоплив, дозволивши мозку працювати так, що вас будуть постійно переслідувати невдачі. Але дійсність завжди буде створюватися вашим мозком! ".