Жирна шкіра, схильна до запалень доставляє багато клопоту її власниці. Часті вмивання, використання численних спеціальних засобів, візити косметолога - все це час, гроші і часто поганий настрій. Втім, цих проблем можна уникнути, якщо знати основні правила догляду за проблемною шкірою ..
Чи правда, що спиртові лосьйони ефективні при лікуванні проблемної шкіри?
Міф! Незважаючи на те, що спиртової лосьйон здатний усувати надлишки шкірного сала і на нетривалий час покращувати вигляд шкіри, його використання призводить до дуже небажаних наслідків. Сальні залози починають виробляти шкірне сало в кілька разів інтенсивніше і в підсумку посилюють проблему. Для догляду за жирною шкірою або шкірою з висипом вугрів можна використовувати тільки засоби, що не містять спирт.
Чи правда, що виключення з раціону солодкого, мучного і жирного призведе до поліпшення шкіри?
Міф ! Надмірне вживання вищевказаних продуктів дійсно може спровокувати ускладнення дерматологічної проблеми.


Але повністю вирішити її, виключивши тістечка та сирокопчені ковбаси, неможливо. Завдання вимагає комплексного лікування.
Чи правда, що проблемна шкіра частіше потребує вмиванні?
Міф! Я б не рекомендувала мити обличчя більше двох разів на день. Як не дивно, але часте умивання може стати причиною запалення. Використовуйте спеціальні гелі та пінки. При цьому вода, який ви вмиваєтеся, повинна бути чистою (фільтрованої або з пляшок), але ні в якому разі не водопровідної!
Чи правда, що сонце позитивно впливає на шкіру?
Міф ! Один з найпоширеніших! Пам'ятайте: ультрафіолетове випромінювання знижує захисну здатність шкіри і стимулює активність сальних і потових залоз. Все це згодом призводить до запальних реакцій, навіть якщо спочатку вам здається, що настало поліпшення.