За словами законодавця моди Олександра Васильєва, одяг з паєтками - це повний несмак. І на його думку, поважаюча себе дівчина наряд, що цілком складається з паєток на себе ніколи не одягне. Однак всупереч цьому всі голлівудські зірки постійно демонструють себе у всьому шике і блиску. Чи справді блискуча одяг - табу?
Нижче наводимо думки тих, хто дествительно розбирається в законах моди і стилю:
Марія Кравцова, модельєр бренду Masha Kravtsova, VJ MTV вважає, що жінці варто надягати яскраве й блискуче, адже чоловік - як сорока, блиск його завжди притягує і манить, проте тут теж потрібна міра, адже просто блищати - не завжди означає блищати! Все необхідно робити з розумом!
Важливо пам'ятати, що при використанні таких елементів декору в одязі, як паєтки, стрази та інші блискітки, обов'язково слід пам'ятати про помірність. Наприклад, як у Анна-Лінн МакКорд: все має бути елегантно і нарядно. І раз вже чоловіки такі сороки, як було сказано вище, то, напевно, буде більш правильним, якщо вони будуть "злітати" на блиск ваших очей і сяйво вашої посмішки.
Анна Коростельова, персональний стиліст-іміджмейкер вважає, що блиск завжди був і залишається в центрі загальної уваги і привертає як зацікавлені і захоплені, так що оцінюють і навіть заздрісні погляди.


Тому тут потрібно бути дуже акуратними, і перш ніж надягати блискуче плаття привести себе і свою фігуру в ідеальний стан. Пам'ятайте: паєтки зорово додають кілограми, так як відбивають світло, та й більш доречні такі сукні на якомусь торжестві або у вечірній час.
Худишкам Періс Хілтон - дівчина до блиску і загальній увазі звикла, до того ж і фігура їй це дозволяє, тому вона завжди і сяє, завжди на виду. У Ліндсі Лохан дуже гарний топ, та й фігура теж носити такі речі дозволяє, тому вона теж виблискує і переливається.
Порада: Розумні дівчата, тим не менш, завжди намагаються комбінувати блискучі наряди з якимись іншими неблискучі елементами гардероба. Так, наприклад, Гвінет Пелтроу в черговий раз продемонструвала прекрасний витончений смак, створивши прекрасне поєднання розкішного блискучого коктейльної сукні з витонченим неблискучим кардиганом. Це, на наш погляд, саме вірне рішення, та й виглядає не менш вражаюче !!!

Підготувала: Калашнікова Олена