Який подарунок вибрати? Це питання неминуче постає перед нами при наближенні будь-якого сімейного торжества, офіційного або корпоративного свята. І відповісти на нього буває ох, як непросто! Адже подарунок, який вручається з нагоди торжества або яскравого пам'ятної події, та й з будь-якого іншого приводу, зазвичай вирішує відразу кілька делікатних завдань: забезпечує святковий настрій, привносить в будь-які відносини нотку особистого, підкреслює Ваше ставлення до винуватця торжества, додає важливий штрих до Вашого іміджу .

Так який же подарунок вибрати? А, може, не варто влаштовувати гонку за звання найоригінальнішого і непередбачуваного? Може, варто згадати про традиційні подарунки і зупинитися на одному з найприємніших і запам'ятовуються з них - на квітах. Основною перевагою такого подарунка є його безумовна доречність на будь-якому торжестві. Крім того, саме квіти здатні перетворити будь-яку подію в свято, торкнутися найтонші душевні струни, передати повагу чи теплоту і ніжність. Правильно підібраний букет квітів може виглядати екстравагантно або традиційно; солідно, дорого чи витончено і елегантно - все залежить від того, кому він призначений.

Якщо Ви обираєте подарунок жінці, нічого не знаючи про її вподобання, варто дотримуватися основне правило: чим молодше жінка, тим більш світлі і ніжні квіти їй підносять.


А дуже молодим дівчатам, підкреслюючи їх юність, вручають бутони.

Квіти прекрасно підійдуть як подарунок і для чоловіків! Сьогодні все частіше в якості подарунка діловим партнерам, співробітникам або просто друзям підносять оформлені згідно строгим правилам флористики чоловічі букети, ділові букети, VIP букети ...

А корпоративні подарунки? Звичайно ж, це букети, виконані з використанням корпоративних кольорів, логотипів та інших фірмових елементів: цікаво, оригінально і дуже приємно. A, крім того, вони викликають корпоративну гордість і підвищують самооцінку співробітників.

Звичайно, самостійно створити шедевр квіткового мистецтва навряд чи вийде. Але, якщо Ви звернетеся в магазин подарунків Flower-shop.ru, то Вам на допомогу прийде досвідчений флорист. На сторінках сайту магазина подарунків ви знайдете букети та композиції для будь-якого випадку.