Міняти свій образ завжди важко. Змінювати свою зовнішність - ще складніше. Вважається, що коли змінюється ваша зовнішність, зазвичай в чомусь змінюються і ваші погляди, і навіть найчастіше поведінку. Найголовніше при цьому - точно визначити з основною стиль зачіски, після цього підібрати деталі обраного стилю, які будуть підходити вам найкращим чином. Таким чином, ваша зачіска повинна не тільки підходити до вашого загальному стилю одягу, але і гармоніювати з вашим чином і вашими поглядами.
7 ознак того, що пора терміново змінюватися:
1. Ваше волосся позбавлені форми та об'єму і просто-напросто лежать на голові.
2. Більшість ваших колишніх знайомих, колег та однокласників стверджують, що ви ні крапельки не змінилися з тих пір, як ..
3. Ваше волосся мають якийсь незрозумілий або ж неживий відтінок.
4. Вам рідко говорять компліменти з приводу вашої зачіски і вашого волосся.
5. Ви прямуєте моді в одязі, але абсолютно не знаєте, які стрижки зараз актуальні.
6. Ваша щоденна зачіска - традиційний класичний хвіст.
7. Для укладання волосся в зачіску ви проводите більше 20 хвилин перед дзеркалом з величезним арсеналом всіх засобів для волосся.
Скажіть "НІ" кардинальної зміни іміджу в кризові моменти життя
У найважчі моменти життя краще утриматися від кардинальних змін своєї зовнішності або стилю, хоча вам в той момент тільки цього й хочеться, я вас розумію.


Однак перш ніж відправиться в салон краси або в магазин за фарбою для волосся, зупиніться, зробіть 10 разів вправу "глибокий вдих-видих" і подумайте ще раз. В іншому випадку, ви будете шкодувати про дане рішення, або ж плакати гіркими сльозами, тому, що обраний вам колір вам зовсім не йде, а стрижка, зроблена перукарем зовсім не те, що ви хотіли .. Від цього ваше не особливо позитивний стан духу в кризовий момент вашого життя може тільки посилитися! Повірте мені!
Не думайте, що зачіска повністю вас змінить
Ідеальна зачіска повинна вигідно підкреслювати ваші риси обличчя, а також гармоніювати з вашим характером і стилем життя. Не варто очікувати від зміни зачіски надто багато - зачіска не в змозі поміняти структуру вашого волосся, риси обличчя або все ваше життя.
Вибирайте практичний стиль зачіски
Незалежно від того, до якої зачісці ви відчуваєте давню пристрасть, не забувайте, що згодом вам потрібно буде самостійно доглядати за волоссям і дотримуватися обраного стилю. Професіонал-перукар зможе відтворити в салоні фактично будь-яку зачіску, однак якщо структура вашого волосся не підходить для цієї стрижки, то ви навряд чи зможете самостійно в домашніх умовах відтворити таку зачіску.
Підготувала: Калашнікова Олена