Сьогодні ми з вами розберемо, як стан шкіри і догляд за нею залежать від нашого темпераменту, даного нами самою природою. Сьогодні поговоримо про сангвінік.
Зовнішність сангвініків
* це тип, так званої "пишною красуні" - досить щільне будова теала, що характеризується розвиненою мускулатурою.
* Як правило, середній зріст, не особливо витягнутий силует
* грудна клітка і торс трохи вище і ширше, ніж у інших типів темпераменту
* рум'яне обличчя - зазвичай рожевих або червонуватих відтінків, так як у сангвініків звичайно йде активна робота серцево-судинної системи.
* плечі досить широкі, трохи похилі.
* розвинені щиколотки, масивні коліна і щиколотки, тобто іншими словами, будова характеризується широкою кістковою системою.
Вчинки в області краси
* сангвініки дуже швидко "загоряються" інтересом до тієї чи іншої методикою або процедурі краси, але так само резкооні і розчаровуються в цьому і втрачають всякий інтерес.
* сангвініки легко піддаються пориву купити можливо не підходящий для них засіб підступ анотацією і результатами, які пообіцяв виробник.Догляд за шкірою
* жінкам-сангвінікам просто необхідна всіляка захист шкіри обличчя для того, щоб зменшити її почервоніння.
* обов'язково при виборі засобів пам'ятати, що сангвінікам важливі три аспекти у догляді - захист, зволоження, зменшення зайвої активності шкіри і її реакції на різні засоби.
* будьте обережні в плані засмаги - шкіра сангвініків дуже чутлива до таких речей, особливо до ультрафіолету
* сангвініки старіють набагато повільніше , ніж інші типи, зморшки з'являються тільки після 35 років, а якщо трохи раніше, то вони не яскраво виражені, але це у випадку правильного догляду в молодості (див. поради раніше).
* целюліт у сангвініків виражений менше, ніж у інших типів, але це не означає, що не потрібно користуватися профілактичними методами - використовувати зміцнюючі засоби. Також корисні зміцнюють ванни з ефірними маслами, які крім того дозволяють вивільнити токсини з організму.
Наступного разу ми поговоримо про догляд за шкірою і такому типі темпераменту, як холерики.

Підготувала: Калашнікова Альона