Риси характеру: запальність, емоційність, імпульсивність, нетерплячість, активність, рухливість, ініціативність, впевненість у собі, іноді зайва самовпевненість, різкі перепади настрою.
Здоров'я: холерикам властиво накопичення жовчних пігментів, схильність до себореї і гіперпігментації.
Проблеми зі шкірою: найчастіше або жирна, або, навпаки, надмірно суха шкіра, часто супроводжується наявністю вугрової висипки, характерно передчасне утворення зморшок внаслідок раннього старіння шкіри, гіперпігментація шкіри, шкіра найчастіше має жовтуватий або оливковий відтінки з-за великого вмісту жовчних пігментів.
Необхідні процедури: відбілювання, легкі чистки, м'які пілінги, використання косметики, що володіє відбілюючим ефектом і антіоксідантснимі властивостями, а також косметичні засоби з коензимом Q10 і маслом ши. З салонних процедур не завадять також мезотерапія і біоревіталізація, і різного роду освітлюючі процедури.
Заборонені: солярій і довге перебування на сонці !!! При виході на вулицю обов'язкові сонцезахисні засоби догляду за шкірою з УФ-фільтрами.
Косметичний догляд: як уже говорилося, дуже важлива захист від ультрафіолетових променів навесні і влітку, також необхідна профілактика і лікування гіперпігментації, і крім того, нормалізація водного балансу шкіри і всього організму, а також захисних бар'єрів організму для зменшення запальних процесів шкіри.Саме з зв'язку з усіма вищеназваними причинами і факторами, холерикам потрібно намагатися стримувати свої негативні емоції, так як це в першу чергу відбивається на вашій шкірі, і, звичайно ж, дотримуватися наших порад, і регулярно проводити всілякі процедури. Зараз в умовах кризи навряд чи вам буде по кишені мезотерапія або біоревіталізація, але такі процедури, як чищення, пілінги і відбілюючі процедури ви цілком зможете провести і в домашніх умовах, купивши все необхідне в спеціалізованому магазині або якщо ви не довіряєте магазинах або хочете спробувати більш високоякісну косметику, придбати необхідні кошти в салоні краси, який ви періодично відвідуєте.

У самий найближчий час читайте також статті про меланхоліків і флегматиків, і про те, як же їм потрібно доглядати за шкірою.
Підготувала: Калашнікова Олена