Здоров'я: у меланхоліків часто буває порушений обмін фосфору в організмі, що у свою чергу часто призводить до спазмів судин. Крім того, дуже часто у меланхоліків спостерігається ослаблення функцій нервової системи і звуження судин.
Шкіра: ознаки передчасного старіння шкіри наявності, шкіра через нестачу фосфору в організмі відчуває нестачу поживних речовин. За зовнішнім виглядом шкіра - тьмяна, безбарвна, млява, на дотик - холодна, часто наявності лущення шкіри, безліч дрібних зморшок.
Догляд за шкірою: необхідно інтенсивно зволожувати і живити шкіру. У віці 25 років (приблизно) необхідно активно починати профілактичні заходи щодо запобігання раннього старіння шкіри. Також необхідно направити свої щоденні зусилля на те, щоб підвищити тонус і додати пружність шкірі, і звичайно ж стимулювати процеси оновлення клітин шкіри.


Необхідно також використання всіляких засобів, що містять масло жожоба, яке допомагає відновленню захисної функції шкіри; Також не завадять косметичні засоби з маслом авокадо, яке надає пом'якшувальну і живильну дію, а також стимулює утворення нових клітин, що для меланхоліків особливо необхідно.
Косметичні процедури: Особливо корисні й необхідні будуть такі процедури, як ін'єкції гуалуроновой кислоти, ревіталізація, мікроструми, фотоомолодження, пілінг, міостимуляція, біоревіталізація, а також, зрозуміло, різноманітні живильні і зволожуючі маски, які, до слова, можна проводити і в домашніх умовах.
Підготувала: Калашнікова Альона