Ситуації, коли треба терміново зібратися кудись і при цьому виглядати просто божественно, трапляються, як правило, якраз тоді, коли твій вигляд неймовірно далекий від цієї самої божественності. Під очима залягли темні кола, при-но немає ніякої, надіти нічого, ну просто абсолютно, а те, що з гріхом на три чверті можна б надіти, підлягає пранню. Ай, ой! Що ж робити? Ну, по-перше, перестати метушитися, тобто робити повільні рухи без перерв між ними. Твоя суєта неможливо прискорить процес зборів, а додасть тобі вкрай захеканий вигляд і трохи втоми. Втома божественної не буває; богині, як правило, були жахливими нероба і крім пліток, інтриг і любовних утіх нічим не займалися, так що втоми не було звідки взятися.
Зате ніяка богиня не дозволила б собі виходу в світ, вибачте, на Олімп, з немитою головою.
Французи кажуть "Свіжовимите волосся - вже зачіска" і вони мають рацію. Звичайно, якщо є час, легка укладання не завадила б, але блискучі свіжі волосся виглядає набагато краще, ніж споруджені за допомогою стайлінг-засобів зачіски на брудних волоссі.
Якщо часу на манікюр теж немає, що досить ймовірно, тому що манікюр вимагає чималих зусиль, краще просто витерти наявний лак, якщо він нанесений раніше, ніж учора. Не варто фарбувати нігті, тому що немає нічого гіршого, ніж "змащений" лак, а цього дуже важко уникнути в поспіху і при необхідності зробити багато чого цими самими руками.
Якщо макіяж на тобі присутній, але обличчя недостатньо свіже, абсолютно не варто кидатися до умивальника. Рекомендую вдатися до допомоги термальної води і обережно промокнути потім обличчя м'якою серветкою. Якщо ж макіяжу на тобі ні, то не перестарайся з його нанесенням - підкоригуй колір обличчя, якщо він цього потребує, підфарбуй вії та брови, скористайся губною помадою. Цього буде цілком достатньо, щоб надати особі доглянутий вигляд.
Надати належний вигляд всьому вигляду не так-то й складно, хоч надіти, як звичайно, нічого. Якщо ти поставлена в жорсткі часові рамки, то зі стилем раджу не експериментувати. Через поспішність в прагненні до оригінальності можна надіти взагалі, що попало. Програшним ніколи не буває класичний стиль і саме він вимагає найменших витрат часу.


Чорні брюки або темна спідниця разом з відповідним "верхом" - блузкою, топом, трикотажної кофтиною. Штанів краще віддавати перевагу, якщо стан твоїх ніг не ідеально. Якщо у твоєму гардеробі є "маленьке чорне плаття" (не обов'язково чорне, звичайно), то така річ виглядає завжди доречно, за винятком, мабуть, пікніка.
Для того щоб наряд не виглядав буденно, використовуй аксесуари в незвичайному для них якості . Шийну хустку в якості браслета, шарф замість пояса, старий "газовий" бант, завалявся зі шкільних часів, закручений навколо брошки. Не бійся використовувати контрасти саме в аксесуарах. Забудь про правило суворого відповідності кольору сумки кольору взуття - в тому випадку, якщо хоч один з них повторює колір одягу або вдало поєднується, наприклад, з гудзиками. У гонитві за оригінальністю не поєднувати непоєднуване. Не варто одягати речі, чия золота пора припадає на зовсім інший сезон або погоду.
Скористайся обов'язково тим парфумом, яким ти вже користувалася сьогодні - за винятком випадку, якщо часу все ж досить на душ і миття волосся. Якщо ні, то поєднання різних запахів буде відчуватися не дуже добре. Так само ніхто не відміняв правила бездоганних колгот або панчох і нижньої білизни. Цим нехтувати не можна ніколи, а вже при поспішних зборах куди-небудь і поготів, так як ти можеш випустити з уваги що-небудь ще, і те що в загалом не дуже страшне в поєднанні з неправильно підібраними панчохами або бюстгальером може перетворитися на справжню катастрофу.
Твоя неготовність постати перед кимось нітрохи не виправдовує твого сидіння в чотирьох стінах? Ну і що, що у тебе не вистачить часу зобразити на повіках музей Прадо або відпрасувати всі складочки на самому-самому улюбленому сарафані? У тебе під рукою є маса інструментів, щоб привести себе в порядок дуже швидко, навіть якщо зазвичай витрачаєш на збори не менше двох годин, та й то, якщо тебе дуже кваплять. Повір, набагато краще зрадити своїй звичці збиратися з перебільшеною старанністю, ніж не змінити звичкою сидіти вдома, бо "не зібрала".