Питання якості будь придбаної продукції, безумовно, хвилює переважну більшість покупців, які, вибираючи товар, прискіпливо вивчають технічні характеристики і рекламаційні дані про товари .. Особливо грунтовно підходять до вибору дорогих товарів тривалого користування, типу електроніки та побутової техніки. Багато статей і оглядів написано про те, як правильно вибирати побутову техніку в інтернет-магазині ...

Але є ряд питань, які просто не відразу приходять в голову, проте виявлені в процесі експлуатації проблеми пов'язані з ними, можуть доставити масу незручностей і розчарувати в покупці. Мова в першу чергу, звичайно, про комплектуючих. Така важлива характеристика як, наприклад, якість пластмаси, використовуваної для виготовлення холодильників, в переважній більшості випадків не обговорюється при покупці. А адже неякісні полімери відрізняються досить неприємним, різким запахом .. Не дуже приємно зберігати продукти в такому холодильній шафі. Звичайно, з часом, запах стане менше, але склад пластмаси не зміниться: у ньому як і раніше буде присутнім не бажані для місця зберігання їжі, компоненти ...

Крім фактора екологічності, якість пластмаси відбивається і на практичності використання - ламкі деталі доставлять чимало клопоту господарям. Ручки, полиці, дверні балкончики і ємності для остропахнущіх продуктів - всі ці деталі повинні витримати щоденне навантаження і володіти достатнім запасом міцності ..


І це все ж не головне: холодильники будь-якої марки без ручки будуть справно працювати, а от поганий ущільнювач шафи може вивести з ладу прилад або значно ускладнити його експлуатацію. Однак така проблема цілком вирішувана за допомогою фахівця сервісного центру, важливо тільки не затягувати час і вирішити питання оперативно, поки недолік не привів до серйозної поломки.

Наступна важлива деталь кухонної техніки - звуко та теплоізоляція. Галасливі побутові прилади викликають серйозний дискомфорт. В першу чергу, це стосується такої техніки як острівні, купольні та вбудовані витяжки. Електричні та газові плити без достатньої теплоізоляції - травмонебезпечні (якщо дверцята духовки сильно розжарюється під час роботи) і можуть зіпсувати зовнішній вигляд кухонних меблів.

Напевно, набуваючи елітні і дорогі бренди, ви будете застраховані від вищеперелічених проблем, але і в цьому сегменті не завжди оптимально співвідношення ціна-якість. Варто звернути увагу на те, що якість комплектуючих в середньому сегменті техніки залежить від дуже багатьох чинників і може значно відрізнятися, навіть при однаковій вартості товару. Будьте уважні до деталей, і тоді Вас не розчарує покупка!