Виявляється, приготування їжі - це шкідливе виробництво. Крім жартів, випаровування від згорає масла, від розпеченої посуду, підвищена вологість і температура - все це позначається на здоров'ї і господині, і всіх домочадців. Яким чином? Справа в тому, що термічний вплив на посуд і їжу викликає виділення в повітря шкідливих речовин.

Коли підгорає масло, то всі мешканці квартири мимоволі відчувають це неприємне сморід. Запах підгоріле масла - не що інше, як ароматичні альдегіди, викид яких є результатом хімічних процесів, що відбуваються в олії при впливі високих температур. Ці речовини вкрай негативно позначаються на нашому самопочуття. Коли підгорає сама їжа, то відбувається виділення канцерогенів. Навіть звичайна тефлонова сковорода може стати джерелом шкідливих речовин, які концентруються в приміщенні і потрапляють в наші легені.
Всі ці шкідливі випари провокують головний біль, кашель. Готування їжі перетворюється з творчості в сумну необхідність. А хіба може хвора людина приготувати по справжньому смачну вечерю? Власникам газових плит приготування без витяжки для кухні взагалі строго протипоказана. Частина газу неодмінно виявиться в повітрі і стане причиною сонливості, втоми і задишки.

Але пора перестати лякати вас сумними наслідками такого, здавалося б, безпечного справи, як приготування їжі. Якісна потужна витяжка для кухні здатна нейтралізувати до 99% шкідливих речовин, що утворюються в процесі приготування.

Щоб витяжка для кухні працювала ефективно, необхідно підбирати модель по параметру продуктивності. Чим більше площа кухні, чим вище стелі, тим більше повинна бути потужність і, відповідно, продуктивність.

В кухонних витяжках BEST використовується два типи фільтрів: Жироулавливающий миючий фільтр і вугільний, що вимагає заміни. Призначення Жіроулавлівающие фільтра зрозуміло з його назви. Він утримує великі частки жиру, тим самим не даючи йому осісти на стінках воздухоотводящие каналу. Такий фільтр потрібно періодично мити. Найпростіше це робиться у звичайній посудомийній машині.

Вугільний фільтр використовується не завжди.


Справа в тому, що кухонні витяжки BEST мають два режими роботи. У режимі відводу повітря у вентиляційну шахту досить Жіроулавлівающие фільтра. Відпрацьоване повітря виводиться за межі квартири і не створює ніяких додаткових проблем. Другий режим - рециркуляція. При рециркуляції, повітря проходить очищення вугільним фільтром і повертається назад в кухню.

Переважно використовувати режим воздухоотвода, але є випадки, коли цей варіант небажаний або неможливий. Кухонна плита або варки поверхня може перебувати досить далеко від вентиляційного отвору, вентиляція в будинках старого фонду залишає бажати кращого, при закритих вікнах приплив свіжого повітря обмежений і воздухоотводящие режим виявляється недостатньо ефективний.

Режим рециркуляції знижує продуктивність витяжки для кухні , але якщо потужність її достатня, то він є цілком прийнятним. Єдина вимога - наявність вугільного фільтра. Дійсно, який толк повертати в кухню неочищений повітря. Вугільні фільтри є одноразовими. Термін служби вугільних фільтрів для кухонних витяжок - 120 годин. Природно, мова йде про той час, коли витяжка знаходиться в робочому режимі. Неважко порахувати, що, наприклад, при щоденній роботі протягом двох годин, одного вугільного фільтра вистачить на два місяці. Забруднене фільтр підлягає утилізації, а замість нього повинен бути встановлений новий.

Правильно підібрана продуктивність кухонної витяжки, чисті жироулавливающий і вугільний фільтри, дотримання нескладних правил при установці витяжки для кухні та прокладання воздухоотводящие каналу будуть запорукою чистоти повітря в кухні . А чисте повітря - це, в першу чергу, здоров'я вас і ваших близьких. На нашу - це достатній аргумент, щоб поставитися до питання очищення повітря досить серйозно. Ми настійно рекомендуємо дотримуватися всі поради щодо правильного використання кухонних витяжок BEST, і бажаємо вам міцного здоров'я!