Взуття, виконаної в стилі уггі, на ринку безліч. Щоб розібратися в ній як слід і не купити підробку, потрібно дотримати кілька простих правил, які ми зараз коротко розглянемо.

Перш за все, хоча уггі - взуття родом з Австралії, справжні чобітки цієї марки, що зберегли унікальну якість в поєднанні з дизайнерським оформленням, виробляються в Китаї американською компанією "Deckers". Тому якщо вам попадуться уггі з лейблом "зроблено в Австралії" або "зроблено в Новій Зеландії", це підробка. Австралійські компанії "Warmbat", "Emu Australia", "Koolaburra", "Bear Paw" дійсно виробляють непогану продукцію, але їх справжні уггі зустрічаються у продажу украй рідко. Левова частка підробок надходить у продаж через Швецію, Чехію, Данію, Домініканську республіку, Грецію, Італію. Наприклад на аукціоні E-bay.ru складно встертітьт натуральні уггі. Цей аукціон (інтернет магазин уги) в основному продає контрафактні.

Крім того, уггі для дорослих не бувають рожевого кольору - це гамма виключно для дитячих чобітків. Дорослі забарвлення дуже обмежені - тут присутній горіховий колір, пісочний, чорний, шоколадний, свинцево-металевий, сірий і золотистий. Забарвлення CAMEL для оригінальних уггі теж нехарактерна.
Зазвичай підробки досить сильно пахнуть фарбою, тому що на штучних матеріалах, з яких вони виготовляються, фарба лежить зовсім інакше, ніж на оригінальних уггі, зроблених з натуральної овчини.


Теж саме можна і насолоджуєтесь підробкам гумових чобіт. Модні жіночі гумові чоботи італійських фірм (G & G та інші) зазвичай не мають запаху фарби або гуми.

Контрафактні уггі можуть бути менше заявленого розміру на сантиметр або два. Зате до них у подарунок можуть запропонувати сумку, що абсолютно не прийнято у виробника оригінальних уггі.
Хутро на підробках набагато тонше, ніж у оригіналу, він не такий приємний на дотик. Оригінальні уггі зроблені з стовідсотковою натуральної овечої вовни, і тому відчуття від них зовсім не таке, як від контрафактних чобітків. Хутро на справжніх уггі рівний, вгорі і внизу він однакового кольору. На підробках чітко виділяється лінія на підошві у переходу в каблук, тоді як в натуральних уггі вона майже не помітна.
Уггі від компанії "Deckers" відзначені логотипом R в кружечку, хоча такий логотип зустрічається і на підробках. Втім, підробки більше відрізняє ціна. Привезені з США уггі не можуть коштувати дешевше 140-150 доларів, а з Великобританії - менше 250. Врядли можна купити чоботи уггі дешевше.