Традиційні весільні фотографії всім вже грунтовно набридли: вивірені застиглі пози, максимально гламурні сюжети, стандартне оточення - все як по шаблону, змінюються лише особи молодят і гостей. А як хочеться чогось новенького, нестандартного, "не як у всіх"! Щоб поглянути на знімок - і дух захоплювало!
Trash the dress - зіпсувати плаття
На щастя, все змінюється: усталені традиції поступаються місцем новим віянням, яскравим і неординарним. Добралося і до нас нове модне напрямок - весільна фотозйомка в стилі Trash the dress, коли постановочні весільні фото робляться не в шикарних інтер'єрах, а в місцях, зовсім не придатних для весільних прогулянок: на будівництвах, у покинутих будівлях, в промасленим автомайстерні, в поле , під водою і т.д.
Американський та європейський варіант - Trash the wedding dress, неймовірно видовищний, але от про його художньої цінності можна посперечатися. На суд глядача пропонуються просто шокуючі сцени з нареченої і її сукнею: наречену в білосніжному вбранні занурюють у брудні калюжі, змушують лазити по іржавим залізним конструкціям, обливають фарбою, деякі навіть підпалюють плаття або фату. Епатаж глядача стає єдиною метою фотозйомки.
Мистецтво вражати
Головною ідеєю вітчизняного трешу стає контраст образу нареченої і антуражу зйомок. Незвичне оточення і фон багаторазово збільшують емоційну складову фотографії. Саме завдяки російським майстрам така весільна фотозйомка впритул наблизилася до високого мистецтва, основним у якому залишається образ нареченої, піднятий до граничних висот.Оригінальним фоном для нареченої може виступати похмурий цех напівзруйнованої промзони, наспіх збиті малярні ліси, закопчені, обшарпані стіни котельні, автомийка, склад, горище старого будинку і т.д. На такому контрасті абсолютно по-новому розкривається образ нареченої - незвично, яскраво і свіжо. Як приклад весільного фотографування в стилі Trash the dress можна навести такий сюжет: захоплена наречена на даху найвищої будівлі. Вітер розвіває поділ її білосніжної сукні і майже зриває фату. Біля її ніг цілий світ, попереду - привабливі перспективи. Обличчя нареченої просто сяє від щастя .. Будьте впевнені: знімки, отримані в результаті подібної фотосесії, перевершать усі сподівання!
Поглянути на світ по-новому
У стилі треш немає перешкод справжньому майстру. Нас оточує безліч образів: похилений місток в покинутому саду, заіржавілий кузов старого авто, цегляна заводська труба. Професійний весільний фотограф зможе використовувати різні образи, зуміє підібрати потрібний світло і ракурс, підкреслить деталі, щоб створити незабутній образ нареченої.
Щоб не перешкодити весільного торжества, фотосесія в стилі треш зазвичай проводиться в перші дні після весілля, коли молодят вже ніщо не відволікає. Так що і класичні весільні знімки: романтичні поцілунки, море квітів, вишукані інтер'єри і т.п. - Теж займуть своє гідне місце у весільному фотоальбомі.