Через те, що кількість моделей кілець, що мають невисоку вартість і створених руками справжніх майстрів, останнім часом значно зросла, то процедура вибору потрібної речі може істотно затягуватися. І нерідко, покупці дуже довгий час проводять на первинному етапі, так і не зважившись на покупку і відкладаючи придбання на довгий термін.

Але, є кілька порад, які можуть допомогти в цій нелегкій і приємній справі. У першу чергу, необхідно пам'ятати, що в даній ситуації ціновий діапазон, як мінімум, на порядок відрізняється від дорогих прикрас. А отже, цілком можливо підібрати відразу кілька комплектів. Адже найчастіше, тільки кільця з ювелірної сталі можна купити мало не на кожен день. І це дуже великий плюс. Жінкам не потрібно пояснювати, що найменша зміна або неточність у деталях здатні зіпсувати і навіть, в буквальному сенсі, знищити весь підготовчий процес, пов'язаний з створення привабливого вигляду тигриці або, навпаки, невинної дівчини. А це може бути дуже важливо - так як деякі зустрічі закінчуються, так і не розпочавшись, через недбалість в одязі або тим більше прикрасах.

Далі, логічним продовженням слід форма і розмір кільця. Якщо передбачається витонченість і світлі тони, то не потрібно мертвою хваткою чіплятися за улюблену річ, яка дисгармонує з даними настроєм. Наприклад, при вільній формі одягу, колечко, виконане в жартівливій манері, відмінно розповість про характер співрозмовника. Однак діловий стиль подібних надмірностей не сприймає. І навіть може статися так, що співрозмовник, побачивши таке кільце, просто перестане сприймати конкретного фахівця, як професіонала - у розмові з'являється поблажливість і доведеться витрачати додаткові зусилля на відновлення власного статусу. Якщо здається, що крім конкретної моделі підійти просто нічого не може, то краще перед початком переговорів, покласти улюблену річ в кишеню. Це буде відмінним компромісом, хоча, насправді, вибрати що-небудь прийнятне практично завжди можна - асортимент це дозволяє.

Колірна гамма також відіграє важливу роль.


Завдяки тому, що біжутерія вийшла на якісно новий рівень виготовлення, в принципі можливі варіанти з самими екстравагантними забарвленнями. Але, проте, при цьому, користуються популярністю і традиційні відтінки - сріблястий, золотистий. Адже кричущі тони занадто зухвало і говорять або про нетрадиційному смаку або може бути про якісь внутрішні мотиви виділитися, завдяки власному зовнішньому вигляду. І це теж непогано, оскільки кожен для себе підбирає оптимальне співвідношення, що має власні рамки пристойності.

Ще кілька років тому хороша і якісна біжутерія була великою рідкістю і любителям недорогих прикрас доводилося ретельно вивчати вихідні матеріали кілець, побоюючись того, що надівши прикраса і забувши про нього на пару годин, зняти його буде неможливо, оскільки шкіра на пальці дуже швидко здувається від алергічної реакції з металами. Але тепер це все в минулому. Справжні вироби від ювелірів безпечні точно також як срібні або золоті браслети, сережки. Навіть діти абсолютно спокійно і безбоязно можуть носити такі предмети краси.

Нові та нетрадиційні матеріали, безумовно, привертають увагу. Наприклад, керамічні кільця виглядають особливо ефектно навіть на вечірньому рауті. Однак, це, більшою мірою, питання смаку і пристрастей.

Чи купувати кільця з камінням або купувати менше блискучі варіанти кожен вирішує для себе сам. Необхідно відзначити той факт, що будь-яка модель кільця має свій неповторний набір переваг, а значить, у деяких ситуаціях може підійти до поряд максимально вдало, доповнивши створену картину, але, при цьому, таке ж кільце стане ознакою відсутності смаку в іншій ситуації, ставши причиною чергових пліток і пересудів, явно не додаючи гарного настрою і прекрасного розташування.

Цей список порад варто завершити одним універсальним прийомом - необхідно дізнатися переваги того, кому призначається прикраса і тоді вдасться підібрати кільця найкращим чином.