Про дивовижні властивості нитки тутового шовкопряда написано чимало. Але, незважаючи на це, шовк і вироби з нього з кожним роком стають дедалі популярнішими. Шовк досить древній тканий матеріал, по праву вважається елітним і вишуканим матеріалом. Саме тому постільна білизна шовк хоче придбати практично кожен. Адже тільки воно здатне створити у вашій спальні романтичну і затишну атмосферу. Якісна постільна білизна шовк коштує дорого, але воно того варте. Адже шовк дуже міцний матеріал, довговічний і зносостійкий. Тому ви можете роками використовувати постільна білизна шовк, а воно не постаріє і не потьмяніє.

Вибираючи комплект шовкового постільної білизни, варто звернути безпосередню увагу на щільність тканини, тобто кількість ниток, що припадають на квадратний сантиметр тканини. Зазвичай відомості про щільність вказуються на упаковці. Постільна білизна шовк чудово підійде для будь-якого часу року, тому як завдяки своїм природним властивостям, шовк добре циркулює повітря і вбирає вологу.

Шовк - це воістину чудодійний матеріал, він підвищує якість сну, знімає стрес, має лікувальні та масажними властивостями. На жаль, не кожен може дозволити собі придбати якісне шовкову білизну, але це ще не привід для засмучення. Відмінною альтернативою постільній білизні шовк стане постільна білизна з сатину.


Не можна сказати, що таке постільна білизна коштує дешево, але однозначно дешевше натурального шовку, а ось за якісними характеристиками нітрохи йому не поступається.

Сатин має гладку і блискучу фактуру, наволочки з сатину сприяють збереженню зачіски, що важливо для жінок. При всьому при цьому, сатин міцний і також довговічний, як і шовк, завдяки щільності тканини. Адже сатин проводиться скручуванням подвійний бавовняної нитки, що дозволяє йому мати досить щільну структуру. Постільна білизна з сатину також здатне добре вбирати вологу і забезпечувати хороший теплообмін.

Рекомендації по догляду за постільною білизною з сатину такі ж, як і для бавовняно-го постільної білизни. Прати його необхідно при температурі не перевищує 60 ° С, гладити при 150 ° С. Вибираючи порошок для прання, стежте, щоб зміст відбілюючих речовин було якомога нижче, намагайтеся не використовувати додаткові відбілюючі засоби - це дозволить надовго зберегти яскравість кольору. Щоб ваша білизна не втратило свою м'якість, допускається використання кондиціонера для білизни. Завжди купуйте і використовуйте якісну постільну білизну правильно, відповідно до інструкцій на упаковці і тоді ваша білизна прослужить вам довго.