Вбудоване кухонне обладнання з кожним роком серед вітчизняних споживачів набуває все більшої популярності. Це пояснюється тим, що вбудована техніка значно зручніше, займає менше місця і помітно надійніше та якісніше своїх аналогічних модельних рядів обладнання окремо розташованої типу.

Найбільшу популярність отримали варильні поверхні і духові шафи незалежного типу. Серед останніх окремої уваги заслуговує модель шафи Baumatic P 615 SS, який має цілий ряд переваг. Основним з них є можливість приготування одночасно двох страв, розміщених всередині шафи на різному рівні.

Серед вбудованих духових шаф незалежного типу варто відзначити одну особливість, яка дозволяє істотно полегшити процес приготування їжі. Це можливість установки моделі в будь-якому зручному для господині місці на кухні. Багато виробників рекомендують встановлювати вбудовувані духовки у вертикальний ряд кухонних меблів на рівні очей. Такий спосіб дозволяє більш зручно стежити за приготуванням страв, не нагинаючись і не встаючи навпочіпки.

Крім техніки для приготування їжі окремої уваги заслуговує вбудовуване холодильне обладнання. За допомогою вбудованих холодильників і морозильників можна найбільш раціонально розмістити містке обладнання.


Наприклад, вбудований холодильник Liebherr ICUS 30130 призначений для установки під стільницю обробного столу, що дуже зручно для кухонь малого метражу.

Якщо порівнювати вбудовувані холодильники з окремо розташованими аналогами, то варто відзначити один важливий нюанс: через принципу монтажу вбудованих моделей до них пред'являються підвищені вимоги безпеки, у тому числі і рівень теплоізоляції, який дозволяє виключити можливість нагріву зовнішніх стінок. Як результат, камери довше тримати робочу температуру, що в цілому позначається на загальному енергоспоживанні моделі.

Окремої уваги заслуговують посудомийні машини вбудованого типу. Такі моделі Повновбудовувані типу, як Miele G 1173 SCVi, повністю "ховаються" в кухонні меблі. Крім цього варто відзначити, що вбудовуються посудомийки мають досить низький рівень, що дозволяє використовувати їх навіть вночі.

Якщо говорити про переваги згаданої моделі, то варто відзначити можливість миття не тільки стандартної посуду, але великих каструль, сковорідок, а також листів, які завантажуються після простого демонтажу вставних полиць для чашок і тарілок. Також передбачена можливість миття тендітного посуду з подальшою поліровкою, що надає посуді первісний блиск і білизну.