В одному відомому вираженні говориться, що "життя потрібно прожити так, щоб не було потім болісно боляче за безцільно прожиті роки". Але, на жаль, жодна приказка не дає ідеальний рецепт пошуку мети у своєму житті і вже тим більше не розкриває секрету здобуття матеріальної складової. А раз не всім пощастило належати до династії англійських лордів, то доводиться монотонно відвідувати нудну офісну роботу, отримуючи при цьому менше, ніж хотілося б, а про моральне задоволення від займаної посади взагалі краще забути.

Інше питання - творчість - вироби своїми руками. Вас ніколи не дивувало, чому ручна робота, товари з маркою "хендмейд", володіючи аж ніяк не низькими цінами, настільки популярні серед покупців? Відповідь очевидна - це втілення власного Я, вираз своєї особистості і підтвердження індивідуальності оточуючими. Та це ж відмінна бізнес-ідея для творчих людей!

Виберіть те, що подобається саме вам: шпильки для волосся або біжутерія, гаманці або оригінальні вазочки. І не бійтеся почати! Ваше прагнення, підкріплене знаннями, дадуть прекрасний результат. Навчитися азів дуже просто: книги, майстер-класи, курси, або навіть тематичні ресурси в інтернеті. Додайте до знань працьовитість, якомога більше практикуйтеся, спілкуйтеся і обмінюйтеся досвідом в спеціалізованих інтернет-спільнотах і вас помітять. Публікуйте свої роботи на сайтах і вами спочатку зацікавляться, а потім, можливо, попросять зробити одне з ваших виробів на замовлення. Головне в цій справі - додати унікальність, ексклюзивність вашого товару.

Запорука успіху - висока якість. А воно гарантується використанням вихідних матеріалів тільки вищої проби. Дешева фурнітура, взята за основу створення виробу, здатна не тільки привести до втрати його зовнішнього вигляду, але і до втрати вашій репутації як майстра.

Для створення воістину ексклюзивного прикраси з бісеру, застосовуйте виключно якісні матеріали.


Визнаним світовим лідером є японський бісер, і коли ви візьмете його в руки, відразу зрозумієте це. Бісер TOHO настільки гладкий і рівний, що здається, ніби його спеціально відбирали вручну на бісерних фабриках Японії. За допомогою циліндричного бісеру ви зможете відтворити бездоганно рівне плетіння. Краю кожної бісеринки спеціальним чином заокруглені, що виключає можливість розриву нитки при необережному поводженні. Виконані своїми руками прикраси з такого бісеру виглядають чарівно - правильна форма, рівний колір і блиск, які зберігаються надовго.

Але якщо ви більше віддаєте перевагу металеві елементи, то неодмінно варто проявити турботу про своє здоров'я. Компоненти, до складу яких входять шкідливі металеві домішки, наприклад, свинець, надзвичайно шкідливі. У цьому випадку вашим вибором може стати фурнітура TierraCast, виробництва США. Пуссети, намистини з металу, замки, підвіски і багато інших елементів виготовляються з якісного екологічного сплаву під суворим контролем.

Використовуючи якісні матеріали, ви виграєте в часі. Сама собою відпадає необхідність шукати намистинку потрібного розміру або форми. А економія часу - це більшу кількість виробів а, отже і збільшення заробітку.

Скільки ж можна заробити на хобі? Все залежить тільки від вашого бажання. До 50 тис. Руб. за місяць - заробити цілком реально. А якщо ви запустите свою марку, це теж можливо, то сума виростає в рази. Далі - більше. Залучення працівників, організація фірми по створенню та дизайну прикрас, свій інтернет-магазин. Можливості обмежені тільки вашою уявою!

Не робіть себе рабом вашої посади. Живіть життя так, як вам хочеться і займайтеся тим, що приносить радість!