Норковая шуба - це мрія багатьох представниць прекрасної статі, оскільки вона не тільки дуже красиво виглядає зовні, але і досить тепла й добре захищає від пронизливого зимового вітру. Однак просто купити шубу з норки недостатньо - адже за нею потрібен правильний догляд, щоб вона зберігала свої якості і красу протягом декількох сезонів.

Найбільш уразлива шуба під час зберігання, тому варто поставитися з усією серйозністю до забезпечення оптимальних умов для вашої шубки.

1) В шафа не повинні проникати сонячні промені, так як під їх впливом хутро може потьмяніти, вицвісти або вигоріти, а також він повинен бути розташований як можна далі від опалювальних приладів, оскільки для хутра шкідлива висока температура.

2) Вішак повинна бути достатньо щільною і широкою, щоб шуба не обвисає і не деформувалася. Найбільш оптимальний варіант - придбати таку вішалку прямо в салоні хутра, одночасно з покупкою шуби.

3) Хутряні вироби не рекомендується зберігати в тісних шафах, так як їм необхідне повітря, щоб "дихати", а також разом з іншим одягом, так як дуже часто заламується ворс.


Крім того, при тривалому і щільному контакті хутра з виробами іншого кольору він може втратити свій окрас і зовнішній вигляд.

4) Головний ворог хутра - моль, тому захистити від неї шубу просто необхідно. Краще всього використовувати спеціальні таблетки, а не розпилювачі для боротьби з комахами, оскільки хутро має властивість вбирати в себе запахи, що з часом може призвести до того, що такий аромат будуть почувати оточуючі, і навряд чи він буде приємним. З цієї ж причини, надівши шубу, утримайтеся від використання парфумерії з сильним запахом і куріння.

5) Всім відомо, що ювелірні прикраси та витончені аксесуари - одні з кращих друзів для сучасної девушки, проте тільки не у випадку з норковій шубою: прикріплюються до неї навіть найкрасивіші коштовності можуть легко подряпати і пошкодити структуру хутра, тому їх використання вкрай не рекомендується. Ця ж рекомендація стосується і до носіння дамської сумочки на плечі - адже від цього на хутрі з часом з'являються потертості і лисини, від яких навіть найкрасивіша шуба легко втратить свій зовнішній вигляд.