Як багато людей не прийняло вегетаріанство по одній вельми банальною причиною. Адже над людьми, ведучими "вегетаріанський спосіб життя" часто сміються, а іноді прямо хамлять і знущаються. Не кожен витримає таке ставлення, так як людина чутливий за своєю суттю і вимагає до себе доброзичливого ставлення. Однак факт "висміювання" не варто вважати непереборною на шляху до природного способу життя і прекрасному самопочуттю. Для того щоб уникнути кривих усмішок і уїдливих слів варто вести себе гідно і не проявляти ознак сумніви в правильності обраного шляху. Коли людина впевнена в собі, інші не посміють його ображати. А дотримуючись природного харчування, заснованого на сирих продуктах, людина здатна очистити, зміцнити свій організм і дати своєї особистості поштовх до зростання!

Варто відзначити, що під вегетаріанським способом життя не завжди мають на увазі повне сироїдіння, це набагато ширше поняття. Адже вегетаріанець може приймати навіть деяку кількість тваринної їжі, що робили багато достойні люди, такі як Поль Брегг тощо. Крім того, велике число сироїдів термічно обробляють рослинну їжу, відварюють на пару овочі, печуть фрукти, смажать горіхи і т. П. Це також варто вважати вегетаріанським способом життя, що дає іноді не менший або більший ефект, ніж повний перехід на сиру їжу.


Проте теоретично тільки рослинна термічно необроблена їжа може дати найбільший ефект - енергетику, опір хворобам і руйнівним процесам. Це на практиці довели деякі сироїди, в тому числі і в нашій країні.

На жаль, в більшій масі, люди, зіпсовані сучасною цивілізацією, не здатні перейти на повне сироїдіння, по вкрай заходів, відразу. Може бути, це і не потрібно робити, адже усвідомлення своєї потреби в повноцінною, фонтанує енергією життя приходить не відразу. Поступове зниження маси тіла за рахунок часткового переходу на натуральні продукти, виключення шкідливих рафінованих та інших продуктів з раціону, одноденні щотижневі голодування або розвантажувальні дні здатні допомогти людині з кожним днем все більше відчувати смак життя.

Природно, що не можна забувати про релаксації, підтримці відмінного емоційного і ментального стану, відпочинок і розумних фізичних навантаженнях. У цьому допомагає вегетаріанство, "вивільняє" енергію для такого способу життя. Соковиті фрукти, корисні овочі, "підвищують інтелект" горіхи, олійне насіння, а також інші природні продукти і ліки допомагають надати людині сил і розібратися в навколишньому світі, самому собі, відношенні з оточуючими.