Вибір побутової техніки для багатьох покупців, що прагнуть купувати тільки якісні моделі, є великою проблемою, пов'язаною з тим, що у продажу часто зустрічається обладнання низької якості. Однак це стосується лише бюджетної техніці. Саме тому багато споживачів віддають перевагу моделям преміум і елітного класу.

Особливої уваги з виробників елітної техніки заслуговує німецька компанія Miele. Вона славиться виробництвом великого кухонного і прального обладнання. Наприклад, двокамерні холодильники Miele 9757 S ID3 окремо розташованої типу, стали досить популярні за рахунок застосування системи динамічного охолодження DynaCool. Ця система дозволяє підтримувати робочу температуру по всьому об'єму холодильної камери, збільшуючи надійність зберігання продуктів.

Крім цього дана модель приваблива тим, що оснащена системою суперохолоджування, яка дозволяє при виникненні витоків холоду відновлювати робочу температуру всередині камери. Також інтерес представляє якісна система теплоізоляції, яка дозволяє при відключенні електрики утримувати температуру всередині камер протягом більше 30 годин.

Крім холодильного обладнання вельми популярна прально-сушильна техніка. Особливо це стосується таких моделей, як сушильна машина Miele T 8402 C конденсаційного типу. Вона примітна тим, що дозволяє в повністю автоматичному режимі отримати висушене білизна, витрачаючи при цьому на процес сушіння набагато менше часу в порівнянні з висушуванням шляхом розвішування.

Якщо загострювати увагу на особливостях машинної сушки випраної білизни, то особливу увагу господинь необхідно звернути на той факт, що при використанні такої техніки на білизну не утворюються важко розгладжувані заломи, і воно легко прасується.


Для простоти прасування можна використовувати спеціальну програму сушки, яка називається "під праску". Вона дозволяє залишати білизна трохи недосушеними.

Також викликає інтерес і посудомийна техніка, досить широко представлена компанією Miele. Наприклад, повнорозмірна посудомийна машина Miele 5930 SCi вбудованого типу відрізняється великою місткістю, що дозволяє її використовувати в численних сім'ях. Також відзначимо, що дана модель має малий шум роботи і відноситься по енергоспоживанню до економічним системам.

Господинь ж більше обрадує той факт, що дана модель розрахована на миття жирного посуду. Для цього використовуються спеціальні програми мийки, що включають в себе режим замочування. Також привертає і той факт, що розглянута модель посудомийної машини розрахована на завантаження великих каструль і сковорідок.