Діти - це вічне свято. Діти дуже люблять свято! Самі собі вони його організувати не можуть, так що вся відповідальність лежить на батьках. Тут вже хто на що здатний! Гра уяви може привести в чарівні країни з феями лицарями.

Найпростіший варіант - звернутися за допомогою в агентство з організації дитячих свят. Професійні актори здивують малюків ярки поданням, розвеселять забавними іграми, заспівають, станцюють, покажуть фокуси .. перераховувати їх можливості можна до нескінченності. Таке вирішення питання дуже підходить батькам, обтяженим важкою роботою, що займає майже весь вільний час. Та й така організація свята вимагає чималих фінансових вкладень.

Якщо ж виділяється бюджет скромний, а вільного часу предостатньо, батьки, вам всі карти в руки! Хто як не ви, знаєте, що найбільше любить ваш малюк. Можна підглянути ідеї у компаній, в послуги яких входить організація свят в Москві. Перетворіть День рожденья в тематичну вечірку з улюбленими персонажами з мультфільмів та кіно. Ось кілька ідей:

Маленьке королівство: Інтер'єр вашого будинку без особливих зусиль можна перетворити в королівський палац. На чолі святкового столу поставити імпровізований трон, забрати з боків штори, повісити на них великі банти, а з коридору в кімнату пустити, приміром, червону доріжку. Гостей зустрічатимуть фанфарами і обсипати конфетті. Іменинник торжества - принц чи принцеса, гості - його наближені графи і графині.

Чарівний корабель: Ваша квартира - щогла казкового корабля.


Біля стін можна поставити вудки, кут кімнати перетворити в ніс судна, на чолі святкового столу поставити круглий кермо, за яким і повинен сидіти капітан. На чарівному кораблі обов'язково повинні бути: штурман, кок, пірати, морські чудовиська, Нептун, русалки .. У теплу пору року в кімнаті можна поставити надувний басейн (якщо, звичайно, дозволяє місце) і придумати багато веселих конкурсів.

Космічна подорож: За лічені хвилини ваше житло може перетворитися на космічний корабель. З одніхвоздушних кульок можна сконструювати хитромудрі фігури. Систему управління корабля (наприклад, намальовану на картоні) помістити на стіні, навпаки святкового столу. Гості - фантастичні жителі інших планет. Можна навіть придумати кожному свою мову спілкування.

Казковий ліс: Жителі казкового лісу - чарівні зайчики, лисички, ведмежата, білочки, ежата. Тут вже з костюмами не виникне проблем. Прикрасити інтер'єр теж буде просто. Штучні ліани, розвішані на меблях, створять атмосферу чарівних лісових нетрів. Можна навіть спорудити теремок, і включити його в сценарій свята. Батьки можуть перетворитися, наприклад, в Бабу Ягу і Лісовика. Але тут головне не перестаратися з гримом, щоб не налякати гостей свята і самого іменинника.

А якщо ще разом придумаєте оригінальні запрошення на свято гості торжества це оцінять по заслугам. А набравшись досвіду, проведення корпоративних свят на вашій роботі стане прекрасною можливістю проявити свій талант.