З усієї представленої у продажу побутової техніки для кухні особливу увагу при виборі варто приділяти холодильного обладнання, якість якого залишає бажати кращого у багатьох моделей. Особливо це стосується техніки, яка відноситься до бюджетного класу. Для того, щоб придбати якісну модель, слід звернути увагу на більш дорогу техніку, яка має цілий ряд технічних переваг.

Саме до такого устаткування належить та категорія техніки, яку називають premium. Особливий інтерес викликає продукція німецької компанії "Лібхер". Наприклад, вельми популярний морозильник Liebherr GN 4113 вертикально стоїть типу. Окрім наявності системи No Frost, малого споживання і безшумності він має й інші відмінності.

Серед них варто відзначити ізольованість боксів. Це дозволяє налаштовувати окремі кліматичні параметри в кожному з боксів незалежно, що вельми зручно для більш якісної заморозки різних груп продуктів. Крім цього увагу варто звернути на високу продуктивність моделі, яка дозволяє щодоби заморожувати до 14 кг продуктів.

Якщо ж розглядати холодильні системи, які випускаються компанією "Лібхер", то варто відзначити їх тривалу роботу в автономному режимі.


Наприклад, за відсутності електроживлення холодильник Liebherr UIK 1424 утримує робочу температуру протягом 30 годин. Це є хорошим результатом, який говорить про застосування високоякісної системі теплоізоляції.

Також цікаві ті моделі, які оснащені системами SuperFrost і SuperCool, які більш відомі як суперзаморожування і суперохолодження. Ці системи призначені для того, щоб при виникненні витоків холоду відновлювати температури усередині камер в максимально короткий термін. При цьому системи працюють в повністю автоматичному режимі, що підвищує ефективність їх використання.

Окремо варто звернути увагу на ті моделі, які крім вище згаданих достоїнств відрізняються наявністю спеціальної зони збереження свіжості продуктів, яка отримала назву BioFresh. Нею оснащені окремо стоять двокамерні холодильники Liebherr CBN es 6256, де розглянута зона являє собою два ізольованих ящика. За рахунок сильного зволоження повітря і підтримання нульової температури продукти в зоні BioFresh зберігаються в три рази довше і не заморожуються, що дозволяє зберегти всі їхні корисні властивості.