Чи доводилося вам стикатися з нелегким завданням по підбору персоналу для свого будинку? Впевнена, що доводилося. Тих, кому ще не довелося випробувати на собі всі "принади" даного заняття, можу тільки привітати. На мій погляд, проблема підбору домашнього персоналу сьогодні досить актуальна. Дуже багато хто вибирає персонал для дому необдумано, здійснюючи масу помилок, а потім нарікають на себе, на погані агентства, на долю. Так як же вибрати саме тих працівників по дому, які будуть відповідати вашим вимогам і не розчарують вас у другій же день роботи. Як відомо, агентства з підбору персоналу пропонують своїм клієнтам не менше 5-6 самих різних варіантів. Начебто вибір є, от тільки як визначитися, як прийняти остаточне рішення і не допустити помилок, про які потім доведеться гірко шкодувати? Яким повинен бути ідеальний домашній персонал? Ці та багато питань виникають в голові жінки, що звернулася в агентство з підбору персоналу. Сьогодні я не буду говорити про те, де шукати правильний персонал. Правильніше буде розповісти про можливі помилки, щоб ви були у всеозброєнні, як кажуть, і змогли надалі їх уникнути.
Помилка 1. Зовнішні дані і вік
Перша помилка багатьох жінок полягає в тому , що на роль домашньої прислуги вони вибирають надмірно доглянутих, привабливих, молодих незаміжніх особ. Подумайте самі, яка мета 25-річної юної чарівної вільної дівчини? Про що її думки та мрії? Звичайно ж, не те, щоб зробити вашу квартиру затишною і чистою! Її мета - знайти багатого чоловіка! Утримайтеся від такої кандидатури! Також не варто вибирати і занадто літню домробітницю, з нею з часом буде купа клопотів. Регулярно виникають проблеми зі здоров'ям - це лише мала дещиця.Помилка 2.Високі амбіції
Друга помилка господинь - домашній персонал з високими амбіціями. Спочатку вони беззаперечно виконують всі ваші вказівки, вислуховують всі ваші зауваження та інше. Але в один прекрасний момент, з тих чи інших причин, їм набридає прислужувати молодій господині, яка, на їхню думку, нічого не розуміє в введенні д домашнього господарства. У підсумку така домробітниця висловить все вам, скаже, що не про це вона так довго мріяла і не до цього прагнула, після чого піде, грюкнувши дверима. А вам знову доведеться відновлювати пошуки персоналу. Вам потрібні подібні проблеми?
Помилка 3.Лінь і халтура
Третя помилка полягає в тому, що багато господинь не стараються підходити до вибору домашнього персоналу досить серйозно і усвідомлено, роблячи все похапцем і сподіваючись на краще. Як правило, це призводить до того, що вибір падає на легковажних домработніц- "халтурщіц", які славляться своєю лінню. Такий персонал лише створює видимість роботи, роблячи свою роботу поверхово. В результаті, вам доведеться за неї дуже багато чого доробляти або й зовсім переробляти.
Помилка 4.Репутація
І остання помилка при виборі персоналу для дому - помилка в виборі агентства. Дуже багато господинь сліпо довіряють "спеціалістам" з підбору персоналу, навіть не намагаючись просто перевірити репутацію агентства, що часто призводить до плачевних наслідків і судових позовів.
Не допускайте помилок! Будьте пильні, адже наш будинок - це наша фортеця!
Підготувала: Олена Калашникова
Опубліковано: 21.05.2011