Наступний рік - це рік чорного водяного Дракона. За китайським календарем він починається 23 січня 2012 року і закінчується 9 лютого 2013.
Дракон - символ життя, гармонії, багатства і довголіття. Тому й рік Дракона вважається роком удачі і сприятливих змін. А щоб позитивні результати не змусили себе чекати і удача вам посміхнулася, треба самому бути активним, динамічним і проявляти ініціативу. Адже Дракон - істота життєлюбне і активне.
Незважаючи на те, що Дракон не відрізняється тактовністю (що зовсім не належить до його позитивних якостей), самим слід виявляти деяку стриманість, бути вимогливими, але в той же час щедрими по відношенню до свого оточенню. І в цьому випадку гарантовано гарне ставлення до вас ваших колег і друзів.
Іншими неприємними рисами, якими володіє Дракон, є впертість і дратівливість. Мабуть, тому в новому році багатьом, особливо народженим в рік Дракона, буде нелегко приймати важливі рішення відразу.
Зате чутливість і сталість - позитивні якості Дракона. Тому і шлюби, укладені в 2012 році, повинні бути щасливими.
А так як Дракон мудрий і є професіоналом в різних областях діяльності, то і люди, що працюють з ентузіазмом, і наукові фахівці будуть гідно оцінені і винагороджені в рік Дракона.
Рік Дракона - це рік змін. Цього року не виключені й природні катаклізми, такі, як землетруси, пожежі, повені та ін.
Постарайтеся зустріти Новий рік обов'язково в хорошому настрої і збережіть його на тривалий час, щоб Дракон допоміг здійснити всі ваші найзаповітніші мрії та бажання. Блищав у всьому, у чому можете. Це може бути не тільки красива, яскрава одяг і коштовності, які так любить Дракон, а й сліпуча краса, іскрометний гумор, щедрість і життєлюбність. Хапайте за хвіст удачу в новорічну ніч і тримайте її в руках весь рік!
Багатьох, особливо модниць і шанувальників гороскопів, хвилює і питання про новорічному вбранні. Що ж, і це питання цілком вирішуване. Оскільки луска Дракона мерехтить і переливається, граючи на світлі, то в одязі вітаються чорні, золоті (жовті) кольору і їх поєднання. Можливі й червоні, зелені відтінки, але присутність чорних аксесуарів все одно необхідно. Це можуть бути чорний пояс, сумочка, клатч, браслет, намисто з чорного перлів або що-небудь інше, що чудово доповнить ваш одяг і підкреслить "драконьи" кольору.
Що стосується коштовностей, то вони повинні бути справжніми, так як ніякої штучності і біжутерії Дракон не терпить. Так що підбирайте вбрання до душі, використовуючи рекомендації, не забуваючи про макіяж і красивою зачісці!
Накриваючи новорічний стіл, використовуйте жовтий, зелений і чорний кольори. Наприклад, на зеленій скатертині добре виглядатимуть жовті та червоні серветки і келихи темного скла.


Гарні будуть на столі і посуд з синім кобальтовим покриттям, і білі тарілки із золотистими смужками або яскравими кольоровими візерунками. Тут все буде залежати від вашого смаку, вміння поєднувати кольори при сервіруванні святкового столу.
Поставте на стіл красиві вази з живими квітами, компот і крюшони подайте в красивих карафах. Адже вода - стихія приходить року. Тому на столі будуть доречні не тільки вази і графини, але і різні прикраси у вигляді раковин. У них, наприклад, можна помістити красиві паперові серветки. Зустрічайте Новий рік при запалених свічках, встановивши їх в красиві свічники.
Залишається сказати кілька слів і про самого новорічному застіллі. Мудрий Дракон, повний життєвих сил і здоров'я, шанує кулінарні традиції і обов'язково оцінить і красиво прибраний святковий стіл, і смачні новорічні страви. А так як він любить тільки свіжу їжу, постарайтеся не використовувати консерви в новорічному меню. Зате страви з м'яса, риби і морепродуктів будуть як не можна до речі. Не забудьте про прянощі і зелені, які вдало підкреслять смакові якості приготовлених страв.
Головною прикрасою новорічного столу буде помаранчева гарбуз. Цей колір особливо любимо Драконом. Поставте велике блюдо з гарбузом в центрі святкового столу. Згадайте, як красиво виглядає фарширована гарбуз. У ній можна приготувати і рагу, і плов, як з м'ясом, так і солодкий, з курагою, родзинками та іншими сухофруктами. Або приготуйте гарбуз у духовці, нарізавши невеликими скибочками у формі човників, всередину яких треба налити трохи меду. Це приголомшливе ласощі на десерт приємно здивує і порадує гостей. В крайньому випадку, можна і просто поставити в центрі столу красиву сиру гарбуз в якості прикраси. Не забудьте поставити на стіл і фігурку дракончика - символ наступаючого року.
Чи оцінить Дракон і свіжі овочі і фрукти, особливо червоного, жовтого або оранжевого кольору. Їх можна подати в цілому вигляді на красивих стравах або у вигляді салатів.
І, звичайно, найголовніше - зустрічайте Новий рік весело і радісно, з гарним настроєм, бажайте один одному щастя і благополуччя, даруйте милі подарунки. Приготуйте фігурки дракончиків і піднесіть їх дорогим гостям. І Дракон обов'язково буде милостивий до вас у Новому році і допоможе у виконанні ваших найпотаємніших бажань.
Щасливого Нового року!
Нехай до вас щастя в Новий рік
Неодмінно в будинок увійде!
Розхриставшись двері тримайте
І його явленья чекайте.
Переступить ваш поріг
І позбавить від тривог,
Всіх хвороб і нещасть,
Навіть маленьких напастей.
Принесе вам в Новий рік
Багато радісних клопоту
І роботу для душі -
Але зовсім за копійки!