Щодня на Балі приїжджає величезна кількість людей, які мають намір не лише насолодитися місцевою красою, відпочити і провести час на березі океану, але також спробувати серфінг. Балі називають одним з найбільш підходящих місць на планеті для навчання даному виду спорту.

Тут протягом цілого року температура повітря становить приблизно 30 градусів, завдяки чому навчання серфінгу доставить вам величезне задоволення. Займатися тут ви зможете в звичайних шортах і майці, чого не скажеш про інші країни, вода в яких є настільки холодною, що доводитися користуватися гідрокостюмами.

Кожну людину, яка катається на хвилях, переповнюють емоції, він відчуває радість і свободу, що непросто випробувати під час занять іншими видами спорту. З цієї причини, ті, хто спробував хоча-б один раз, знову і знову намагаються повторити це. Океан дуже сильно заворожує своєю силою і потужністю, тому багато мандрівники приїжджають на Балі знову і знову для підкорення хвиль, а деякі змогли настільки сильно полюбити серфінг, що кинули все і переїхали на цей острів. Прокотитися по хвилі, стоячи на дошці, під силу всім у віці від трьох до 80 років. Проте добре серфить досить непросто, для того, щоб навчитися цьому, знадобитися величезне бажання і значний запас витривалості.

Навчання рекомендується починати в професійній серф-школі, тому що завдяки цьому можна заощадити чимало часу, а також досягти максимального ефекту. Багато воліють брати дошку на прокат на пляжі, а також користуватися послугами інструктора, але лише професійні школи можуть гарантувати вам, що ви навчитеся вставати на дошку вже в перший день навчання, або ж наступний урок вам нададуть абсолютно безкоштовно.


Бажано зупиняти свій вибір на школі, яка має хорошу репутацію. А оптимальним рішенням стане інтернаціональна школа: уроки в таких школах проводяться і англійською, і на місцевому, і російською та іншими мовами, залежно від конкретних побажань людини.

Крім цього, під час занять у школі ви зможете познайомитися з цікавими людьми, які живуть в абсолютно іншому куточку планети, але мають такі ж інтереси, що й ви. А бути "на одній хвилі" з тими, хто має аналогічний спосіб мислення - це завжди приємно!

Навчання серфінгу завжди починається з підготовки.

З самого початку необхідно придбати відповідні сонцезахисні креми, шорти і майку (їх бажано купити в спеціальному серф-магазині), однак якщо ви будете навчатися в спеціальній школі серфінгу, то зможете отримати все це там.

Наступний етап полягає у виборі дошки. Досить часто в океані можна побачити нещасних мандрівників, які постійно намагаються встати на дошку, але не можуть втриматися на ній. А причина таких невдач полягає в тому, що після перегляду фільмів про професійні серферів, вони беруть напрокат такі ж дошки невеликої довжини, і не розуміють, що зі збільшенням площі дошки збільшується також її стійкість.

У школі досвідчені інструктори зможуть підібрати вам оптимальну дошку, враховуючи ваш вага, зріст, а також індивідуальні здібності. У більшості випадків учням для перших занять рекомендують взяти дошки, розмір яких складає 8,6 або 9 футів. Саме на такі дошки можна зручно вставати, а також вони відрізняються безпекою. Найбільш безпечними називають австралійські дошки G-boards. Адже протягом першого дня вам потрібно не лише зловити свою хвилю, але також пам'ятати про безпеку.