Багато людей вважають, що підняти келихи з шампанським під бій курантів разом з главою держави дуже почесно, однак за поздоровленням завжди йдуть зимові вихідні, які повинні бути наповнені позитивними подіями.
Звичайно, навіть у звичних декораціях свого житла можна віддатися фантазіям і чекати часу, поки гарбуз перетвориться на карету, замість сусіда з'явиться цесаревич, а ваше життя "по щучому велінню" почне сяяти різними кольорами веселки. Однак набагато кращим рішенням стане вибір власного маршруту до щастя. У наш час існує величезна кількість різних варіантів, очі просто розбігаються. Сьогодні ми надамо вам один з варіантів зимового відпочинку, який підійде тим людям, які віддають перевагу здоровий спосіб життя і активне проведення часу.
Якщо ви - один з тих, кому не дуже подобається застілля зі стандартним салатом "Олів'є" та передачею "Блакитний вогник "по телевізору, а ваша душа жадає вражень, чудовим вибором стане активний зимовий відпочинок в Швейцарії.
Ця країна є дуже популярною в зимовий час, чому не варто дивуватися, так як Швейцарія відома не лише відмінним станом снігу на різних гірськолижних курортах, а й унікальним гостинністю.
Справжньою меккою для любителів сноуборду і лижного спорту стали саме швейцарські Альпи. Ні в одній європейській країні немає такого великого числа найбільш довгих трас. Крім бігових і гірськолижних, самі спокушені мандрівники зможуть виявити тут траси для тобоггана і сноутюбінга. Ви можете влаштувати справжній драйвовий зимовий відпочинок, спустившись з гірського схилу в зорбі. Ви зможете перевернути світ догори дригом, що обов'язково позначиться на вашому настрої на прийдешній рік.
Ті, кому потрібен активний, однак більш спокійний відпочинок, мають можливість отримати задоволення від спостереження за Альпами, які іскряться на сонці в ході прогулянок на ковзанах або снігоступах.


Після дня, проведеного на свіжому повітрі, рекомендується поніжитися в спа або зануритися в термальну воду. У цих місцях подібна послуга доступна практично у всіх готелях. У новорічну ніч тут роблять спеціальні траси, які добре освітлюються, а місцеві ресторани і кафе готові порадувати кожного відвідувача традиційними напоями та їжею цієї країни.
Якщо ви не знаєте, де залишити дитину на час свят, можете не сумніватися і брати його з собою до Швейцарії. Тут можна записати дитину в спортивний дитячий сад, в якому кваліфіковані інструктори зможуть навчити його робити перші кроки на лижах. Лейкербад і Санкт-Моріц - найбільш популярні швейцарські курорти серед туристів.
Новий рік в цій країні також є святом маскарадів. У ресторанах, парках, пабах та інших місцях можна побачити величезну кількість міфічних персонажів. У більшості регіонів по вулицях зустрічаються цілі процесії демонів в одязі з гілок, листя і шкур, з рогами на голові. Вони обмазують перехожих сажею, а також рекомендують покататися на санях, які запряжені кіньми.
Дуже веселим також можна назвати ще одне відоме захід - міжнародний сніговий фестиваль в дуже популярному гірськолижному курорті під назвою Гріндельвальді. У майстрів є можливість довести свою любов до снігу за допомогою створення справжніх творів мистецтва з льоду. Даний фестиваль проходить протягом однієї січневої тижні.
Гірськолижні курорти в Альпах також доступні в таких країнах, як Франція, Німеччина, Італія та Австрія.