На вулиці дощ і сльота, а в інших країнах - час відпусток і оксамитовий сезон. Дуже хочеться поніжитися на сонечку, насолодитися золотистим загаром, надіти легке плаття і отримати свіжі враження.
Якщо вам не подобається раннє бронювання і ви вирішили не використовувати популярну грецько-турецький доріжку, ви маєте чудову можливість вибудувати індивідуальну модель неповторного відпочинку. А якщо ви ще й плануєте подорожувати самостійно, то ваші можливості насправді не обмежені нічим.
Будь-яка сучасна жінка має можливість насолодитися відпочинком без необхідності підлаштовуватися під настрій і графік подруги або партнера. В даному випадку необхідно дуже відповідально підійти до питання вибір культурної програми і країни, оскільки вам доведеться розраховувати виключно на себе.
Велика кількість туристичних компаній готові запропонувати різні спецтури, які призначені "тільки для жінок". Звичайно, найбільш популярними є традиційні європейські курорти, які відрізняються високим рівнем безпеки, а також чудовим вибором різних розваг. Але часом виникає бажання спробувати щось свіже, унікальне і незаяложені. У світі існує дуже багато населених пунктів, які можуть подарувати самотній жінці насправді незабутні відпочинок.
Один з неповторних міст, яким може насолодитися жінка, яка вирішила подорожувати самостійно, є Барселона. Тут можна цілком поринути у світ виключно жіночих радостей: вам обов'язково сподобається вулиця популярних бутиків під назвою Passeig de Gracia. Якщо ви вирушите сюди в літній час, то не забудьте приділити певний час перегляду різних нових колекцій Тижня моди, адже її проводять у цьому місті в середині літа.Ще один варіант - прогулянка по барселонському бульвару Рамбла. Тут неодмінно варто випити кави в одному з найкрасивіших ресторанів, які розташовані тут. Тим, кому подобаються музейні екскурсії, обов'язково сподобається геній Пікассо.
У вечірню пору можна погуляти по Готичному кварталу небудь відомої пішохідної вулиці під назвою Portal de L'Angel - вони розташовані в старому місті, біля площі Каталунья. Не забудьте також покататися на двоповерховому автобусі, який став уже традиційним для проведення різних екскурсій. У ході такої поїздки можна отримати величезне задоволення від неповторного поєднання сучасної та середньовічної архітектури та культури.
Під час пошуку нових відчуттів також можна звернути свою увагу на такі країни як Мексика і Канада. Ці туристичні напрямки, які є досить віддаленими, можуть поповнити джерело ваших вражень незабутніми пам'ятними і красивими місцями.
Любителям екстремального проведення часу сподобаються різні сафарі-тури або тематичне пригода з підкоренням вершин в горах або верховою їздою. А тим, хто віддає перевагу комфортабельний відпочинок, сподобається круїз на Карибські острови або по Середземному морю. На островах ви зможете побачити, як насичена програма розваг поєднується з цікавими екскурсіями і пляжами із золотистим піском.
Порівняно новим напрямом для російських туристів можна назвати також Східну Європу. Тут можна насолодитися унікальним поєднанням незаяложені і камерності видів з величезним гостинністю і примітною культурою.