Кожен з нас звик заздалегідь готуватися до відпустки, оскільки це досить клопітна річ. Ми зазвичай витрачаємо чимало часу на те, щоб отримати всі потрібні папери і оформити довгоочікувані візи.
Щороку кількість безвізових країн збільшується, і в поточній статті ми розглянемо можливості відпочинку у В'єтнамі і Таїланді.
В'єтнам
В'єтнам став безвізової країною для російських туристів відносно недавно, тому лише деякі громадяни Росії встигли добряче "розкуштувати" відпочинок у цій країні. У більшої частини росіян ця країна досі викликає асоціації з народною маззю "Зірочка" і соціалізмом, який переміг, хоча дана держава насправді заслуговує серйозної уваги.
У В'єтнамі можна без особливих труднощів поєднувати екскурсійний туризм з відпочинком на пляжі. До речі, в'єтнамські пляжі називають одними з кращих на території Південно-Східної Азії. Одним з найбільш відомих курортів є Нячанг, який славиться не лише піщаними пляжами, але також різними грязелікарнями.
Крім цього, біля курорту розташований відомий острів ластівок під назвою Хон Йен, де раз на півроку збирають гнізда цих птахів, суп з яких представляє собою один з місцевих делікатесів. Крім цього, їх широко застосовують у народній медицині в ході створення різних засобів для підвищення потенції.
Якщо у вас є бажання познайомитися з країною ближче, рекомендуємо побувати в горах, а точніше в місті Сапа. Саме тут ви зможете знайти те, на що обов'язково варто подивитися - бамбуковий ліс, мережа печер, плантації чаю, а також бамбуковий ліс.
Крім цього, рекомендуємо подивитися бухту Халонг, в якій знімали фільм "Завтра не помре ніколи", що належить до знаменитої бондіані.
На сьогоднішній день В'єтнам вважається однією з десяти найбільш безпечних євразійських країн, правда, тут дуже поширено дрібне шахрайство і злодійство.Таїланд
Близько десятка років тому багато хто хотів жити в Гоа, однак зараз статус основного дауншіфтерского земного раю, мабуть, належить Тайланду. Тут можна знайти все, чого потребують жителі великих міст - відсутність холодної пори року, тепле море, невисокі ціни, а також неспішний життєвий ритм.
Таїланд - це одна з країн, які бажано вивчати самотужки, без великих екскурсійних груп. Під час планування поїздки рекомендується придбати найбільш дешевий тур з квитками на літак і вже в Таїланді розбиратися, що до чого.
Перевага подібного підходу полягає в тому, що, в першу чергу, ви в будь-якому випадку зможете підстрахуватися, знявши номер в готелі . Крім цього, практика свідчить про те, що придбати тур часто набагато дешевше, ніж взяти квитки на один з регулярних рейсів.
Одним з головних переваг країни можна назвати те, що майже скрізь розмовляють англійською мовою, тому ви зможете легко порозумітися з жителями Таїланду.
Після прибуття в країну можна негайно взяти напрокат мотоцикл, який дозволить вам побачити нетуристичний, реальний Тайланд. Можете сміливо торгуватися, оскільки місцеві торговці погоджуються на зниження ціни, особливо якщо ви володієте певними аргументами (наприклад: "У вас вільно більше половини бунгало, чому б не віддати їх нам за півціни?").
Таїланд можна назвати досить спокійною країною, і злодійство тут не дуже поширене, проте за своїми речами бажано доглядати. Примітно, але в країні більшість людей боїться королеви, і навіть у самих проблемних ситуаціях, якщо налякати тайца, який загрожує вам, її ім'ям, з'являється можливість не отримати шкоди.