Японія таїть у собі нескінченне число міфів і фактів, з якими ми хочемо вас познайомити.
Перший міф: Японія - невелика держава
У нашому житті все відносно, в тому числі і займані території. Так, Японія займає близько 340 тис. Кв. м., що практично дорівнює території Італії і перевищує територію Німеччини.
Другий міф. Японці практично всі косоокості і природою наділені вузькими очима.
Створюється враження меншого розміру очей, оскільки у представників монголоїдної раси мається "монголоїдна складка верхньої повіки", яка собою закриває порожній простір очниці. Але монголоїди наділені природою більшою очницею, у порівнянні з европеоидами. А вузькі і маленькі очі ніщо інше, як простий оптичний обман. Теж саме можна сказати і про косоокості японців. Вся справа в тому, що японці мають не дуже великі носи, які до того ж "починаються" нижче, а європеоїди завжди на несвідомому рівні "прив'язую" ока до носа. Тому і, здається, що очі виглядають трохи скошено.
Третій міф. Японські міста мають найбільшу на Планеті щільність населення.Насправді трійку лідерів очолюють Каїр, Шанхай і Маніла, а Париж є четвертим місцем на Планеті, як саме густонаселена держава. А Токіо посідає лише сьоме місце.
Четвертий міф. Курили завжди були російською землею.
Дане твердження вірне, але не на всі 100%. Щоб раз і назавжди розібратися з цим твердженням слід звернути увагу на різні групи територій. Отже, центральні і північні Курили насправді до кінця 19 ст. перебували у складі великої Російської імперії, а після були передані Японії. У той час як Південні Курили до середини минулого століття завжди були виключно японською територією.
П'ятий міф. Японська мова може спіткати тільки геній, а японська культура не піддається розумінню
Все теж саме можна сказати про вивчення іншої мови і осягненні будь-який інший культури. При вивченні японської мови виникають складнощі лише з китайськими ієрогліфами. Заради справедливості варто зазначити, що з цими символами мають складності і самі японці.