У сучасному світі є безліч прекрасний видів рукоділля, особливе місце серед яких займає бісероплетіння. Невеликі скляні кульки виглядають дуже ніжно і витончено. А при попаданні сонця, вони відображають його промені, блищать і переливаються.
Плетіння різних прикрас і різних виробів з бісеру відноситься до недорогих видів хобі. Адже для нього потрібно всього лише волосінь і сам бісер. Навіть найменше виріб з таких дрібних намистин буде радувати ваше око. Друзі та рідні біс сумніву оцінять по достоїнству сувенір, піднесений їм в якості невеликого презенту.
Прикраси з бісеру дуже гармонійно виглядають з одягом, пошитого в східному стилі, де присутні насичені, колоритні кольору. Серед прикрас найбільш часто створюються намиста і браслети, а для повного комплекту можна сплести ще сережки, кулон і навіть пояс. Сьогодні в спеціальних глянсових журналах і на просторах інтернету можна знайти безліч схем, призначених для плетіння виробів з бісеру. Ці схеми показують, які кольори між собою краще всього поєднуються, яким має бути напрямок волосіні і які вироби можна зробити, озброївшись невеличкою купкою бісеру.Для новачків у цій справі краще починати з простих виробів. Для початку можна створити намисто з 1-3 кольорів. І з часом "набиваючи" руку, звикаючи до процесу, додавати кольору і ускладнювати схеми плетіння. Також радимо відразу придбати спеціальну палітру для бісеру, яка являє собою панель з безліччю невеликих заглиблень. У ці поглиблення можна розкласти бісеринки з різними відтінками. Наприклад, перший ряд містить в собі блакитні відтінки, другий - зелений, третій - червоні і т. Д.
Сьогодні в спеціалізованих торгових точках можна знайти незліченну кількість видів і кольорів бісеру. Стеклярус, богемский, простий, рубка, а ще бісер ділять на непрозорий і прозорий. Новачкам потрібно починати зі звичайного бісеру, оскільки він має широкий отвір, круглий, гладкий і завдяки чому з ним легко і просто працювати. А богемский вид бісеру та стеклярус мають досить складну огранювання, завдяки чому вони набагато ефектніше виглядають і яскравіше виблискують при сонячних променях. Тип бісеру рубка виглядають як невеликі скляні трубочки. Таким бісером надають виробам виразності і чіткості.