Часом нам буває дуже складно зробити правильний вибір або зробити хоч який-небудь вибір. Як же направити свої думки в потрібне русло? Як зробити вибір, про який в майбутньому не доведеться шкодувати?
Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які допоможуть у прийнятті рішення. Оскільки рішення - це ТО, що здатне перетворити ваші ідеї, мрії та думки в реальність! Від них безпосередньо залежить ваше життя. Як раз, тому для багатьох прийняття рішень даються дуже непросто, а для деяких стають причиною нескінченної головного болю.
Існують певні речі, про які краще зайвий раз згадати, в той час коли доводиться прийняти нелегке рішення:
- Зрозумійте, що вам не дано знати те, що станеться в майбутньому. Немає досконалих людей, а наше життя не є математичним рівнянням, яке має тільки одне вірне рішення, вона абсолютно непередбачувана. У зв'язку з цим просто робіть вибір і чекайте, що за цим піде.
- Погодьтеся, що просто немає вірного або невірного рішення. Існує лише вибір і його наслідки. Важливо пам'ятати, що наслідки не можуть бути поганими або хорошими, вони просто є і по іншому бути не може. Усім нам не дано зробити неправильний вибір.
- Пам'ятайте про 6-му почутті. Наша підсвідомість бажає нам виключно добра, тому завжди до нього прислухайтеся.
- Дієте, оскільки це найкраще рішення в будь-яких, навіть, здавалося б, найбільш безглуздих і складних ситуаціях.


Рухайтеся в тому напрямку, який вам найбільше подобається ..
- Киньте монетку. На перший погляд така дія може здатися легковажним. Але це не так. Оскільки даний метод допомагає зрозуміти те, до чого ви насправді прагнете і, що хочете. Він допомагає прийняти виключно вірне рішення. Якщо монетка впала орлом, і при цьому, ваша перша думка була, а чому не решка, то виберете решку. Якщо ж монетка впала так, як ви того бажали, то не варто сумніватися в правильності рішення.
- Ніколи себе недооцінюєте. Посидьте, поройтесь в пам'яті і усвідомте, скільки життєвих труднощів і проблем ви вже гідно подолали і скільки рішень у вашому житті були вірно, вибрані. Ви володієте найважливішим - безцінним життєвим досвідом. Ніколи не втрачайте впевненості в собі і власних силах.
- Прийнявши рішення, ніколи не йдіть проти себе. Завжди робіть виключно те, що вам насправді хочеться зробити. Потрібно бути твердо впевненим, що зроблений вибір правильний, і він чітко відповідає поставленим вами цілям.
- Ранок вечора мудріший. Прийняті суддями рішення в першій половині дня частіше на користь ув'язненого, а в другій половині дня - позитивних рішень чекати не доводиться. Тому прийняття вкрай важливих рішень залишайте на ранок.