Літо - самий довгоочікуваний і найдовший період відпусток, нескінченного сонця, радості і веселощів. Дуже багато хто саме в цей період часу намагаються виїхати подалі від велелюдного галасливого міста в села, на моря, береги річки, тільки б подалі від роботи, проблем і метушні, які в місті ні на хвилину не відпускають. Мабуть, самим зручним видом транспорту, щоб дістатися до цих райських містечок є поїзд. Але, перш ніж на поїзді відправитися в далеку подорож, потрібно вирішити в якому одязі в ньому буде більш комфортно, і яку їжу з собою взяти.
Одяг
Що стосується одягу, то вона повинна бути максимально зручною і комфортною. Чого точно не варто на себе надягати, так це для представниць слабкої статі: спідниць, сарафанів і блузок, а для представників сильної статі: елегантних костюмів, сорочок. Також для обох статей різко протипоказана будь мнущіеся одяг. Ідеальними варіантами можуть стати шорти, майки, футболки, спортивні костюми і будь-яка інша одяг, створений в спортивному стилі.
Їжа
Якщо в поїзді доведеться їхати 5-ть годин і більше, то, зрозуміло, потрібно подумати про такий важливий питанні, як їжа. Звичайно ж, можна купувати їжу безпосередньо в поїзді або на зупинках, але в такому випадку потрібно бути готовим до захмарних цінах і до дуже низької якості.
Вибираючи продукти харчування для поїздки, обов'язково звертайте увагу на терміни їх зберігання і то, при якій температурі вони можуть зберігатися. Наприклад, бутерброди, копчена ковбаса, готову картоплю, сир, варене або смажене м'ясо, варені яйця, печиво і хліб можуть більш-менш довго зберігатися.
Також не забувайте, що в поїзді ідеальним "сховищем" їжі стануть сумка-холодильник або термо-пакет, які здатні закритими досить довгий період часу зберігати температуру.


Крім цього, в таких сумках можна зберігати воду і напої. Не забудьте зробити собі запас води. Оскільки вона може стати в нагоді для звичайного миття рук та акліматизації в нових місцях, а також не забувайте, що на вокзалі напої пропонуються за захмарними цінами.
Не забудьте з собою прихопити 2-3 літри свежезаваренного чаю. Зелений чай додасть бадьорості і життєвих сил, а чорний - подарує відсутньої енергії.
Чого не варто з собою брати, так це копчену рибу, алкоголь і будь-які молочні продукти, оскільки всі вони мають дуже невеликий термін зберігання, за винятком алкогольних напоїв. А, що стосується алкоголю, то він в довгій дорозі здатний сильно зіпсувати ваше самопочуття.
Ніколи не збирайте їжу в дорогу на голодний шлунок, оскільки в цьому випадку ви ризикуєте набрати зайвого, від якого по прибуттю на місце призначення в більшості випадків доведеться позбутися. Якщо в подорож відправляєтеся на самоті, то підготуйтеся до того, що вам може зустрітися хороша компанія, тому прихопіть трохи більше їжі, щоб було чим поділитися з новою компанією.

Поїздка з дітьми

Якщо поїздку плануєте з дітьми, то завчасно приготуйте в дорогу різні смаколики. Наприклад, можна взяти цукерки, пряники, фрукти, напої, сухарики, печеньки і т. Д. Звичайно ви можете сказати, що це не найкращий вибір, то один раз можна дозволити своїй дитині таку розкіш. Або в іншому випадку він буде весь час просити вас придбати щось смачне, що неодмінно будуть носити по поїзду і відповідно ціни на ці продукти будуть такими, які вам і в страшному сні не присняться.
Ось, мабуть, і все. Якщо, ми щось упустили, то в коментарях статті допишіть свої ідеї, що можна, а головне потрібно взяти з собою в дорогу в поїзд.
.