Відпочинок в Іспанії - це різноманітна екскурсійна програма, пляжі, море, прогулянки в горах і велика кількість розваг. Відпустка, проведена в цій сонячній країні, подарує вам масу яскравих вражень і спогадів. Великим попитом користуються пляжні тури в Іспанію, ціни на них цілком прийнятні, тому Іспанію щоліта відвідують мільйони туристів.

Крім популярних курортів туристи також відвідують невеликі Іспанські міста, розташовані далеко від моря. У таких містах можна чудово відпочити, насолодитися тишею і спокоєм. Одним з таких місць є місто-муніципалітет Каласпарра, що входить до складу невеликого автономного співтовариства - Мурсія.

Каласпарра розташовується в гористій місцевості і займає площу 193 км ? Як і в усьому Мурсійском регіоні, гори тут чергуються з долинами і низинами. Гори займають приблизно 27% території Мурсії.

Клімат Каласпарра посушливий середземноморський. Літо спекотне, середня температура повітря в літній період досягає +40 ° С. Зими м'які, в січні-грудні температура повітря не опускається нижче +11 ° С. Опади бувають рідко.

Відстань від Каласпарра до міста Мурсія, що є адміністративним центром муніципалітету, становить 78 кілометрів. В адміністративному центрі розташовуються різні навчальні заклади та урядові установи. Також в Мурсії є цікаві архітектурні пам'ятки. Уваги туристів заслуговує Собор Пресвятої Діви Марії (ісп. Iglesia Catedral de Santa Mar? A).

Будівництво цієї римсько-католицької церкви було розпочато в 1388 році, а завершилася основна частина будівельних робіт лише в 1467 році. Після цього собор ще багато років добудовувався, будівництво тривало до XVIII століття. Тому в архітектурі і внутрішньому оздобленні церкви спостерігається змішання різних архітектурних стилів.

Якщо вас не приваблює відпочинок в тихих і віддалених від моря містах, то ви можете придбати тури на Канарські острови, вартість яких знижується в кінці літа.


Багато пляжів Канар нагороджені Блакитним прапором. Пляжі переважно піщані, але є й галькові.

Поїздка в Мурсію і Каласпарра припаде до душі тим, хто не любить відпочивати на популярних курортах серед великого скупчення туристів. Варто відзначити, що в Мурсії щорічно проводяться різні фестивалі і свята. У травні тут проходить Міжнародний фестиваль культур, присвячений дружбі між християнами, мусульманами та іудеями.

Місцеві жителі в Каласпарра займаються вирощуванням і продажем рису. Навколо міста розташовуються рисові поля. Звичайно, в місцевих кафе і ресторанах перше місце в меню займають страви з рису. Мурсійская кухня сформувалася під впливом кухонь сусідніх регіонів: Валенсії, Андалусії і Кастилії. Тут популярні страви з овочів, риби, морепродуктів. Рис готують з цвітною капустою, анчоусами, ковбасою, рибою, перцем. У багатьох ресторанах Каласпарра можна замовити смачного кролика з рисом і овочами.

Можливо, Каласпарра не є таким містом, де цікаво відпочивати кілька днів поспіль. Тому туристи воліють відвідувати цей невелике містечко в рамках комбінованих екскурсійних турів. В даний час інфраструктура Каласпарра розвивається, тут будуються нові готелі, відкриваються магазини і ресторани. Незважаючи на те що туроператор по Майорці може запропонувати туристам пляжний відпочинок на найбільшому острові Балеарского архіпелагу, мандрівники з задоволенням відпочивають в Мурсійском регіоні і знайомляться зі старовинними історичними пам'ятками Іспанії.