Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що Ніагарський водоспад - це дуже чудове і неймовірно цікаве місце. Примітно те, що цей водоспад включає в себе одночасно три водоспаду. А також він може похвалитися неймовірно великою історією, витоки якої почалися ще в льодовиковий період. Давайте разом познайомимося з цим красивим і потужним водоспадом!
Так, наприклад, в Торонто Ніагарський водоспад - це улюблене місце для мандрівників і туристів.
У 1901 р був зафіксований перший випадок, коли людина вирішила перетнути цей водоспад. Цією людиною є 63-річна Енні Тейлор вчителька зі штату Мічиган. Вона перебувала в бочці, і її настільки незвичайне пригода закінчилася успішно.
Зародився водоспад в кінці льодовикового періоду приблизно 12 тис. Років тому, і за всі ці роки він відходив назад на один метр в рік. Виходить, що за 12 тис. Років він відійшов назад на 12 км від того місці, де він перебував спочатку.
40-дітні чоловік з Мічигану, Кірк Джонс 20 жовтня 2003 г усвідомлено перейшов водоспад, причому він не користувався якимось спорядженням і залишився в живих!
28-річний Джесс Шарп з Теннесі 5 червня 1990 г спробував в каяку перейти Ніагарський водоспад.


Також був ще один відважний чоловік 390летній Роберт Оверакер з Каліфорнії, він вирішив підкорити водоспад на водному мотоциклі 1 жовтня 1995 Але ні у першого, ні у другого спроба не увінчалася перемогою, вони загинули.
Річка Ніагара в собі несе більше 5 млн. кінських сил, що еквівалентно 4 млн. кВт-годин електроенергії.
Саме в будинку Ніагара-нА-озері був прийнятий закон проти рабства в усьому світі в 1793 р
Британці та американці 24 грудня в 1814 г підписали Договір Гента. Ще цей договір називається світом напередодні Різдва. І після підписання цього Договору в найдовшій незахищеною кордоні Планети запанувала злагода і мир.
У 1812 г під час війни, яка розгорнулася між Великобританією і Сполученими Штатами Америки, приблизно 75% перебігу війни бої проходили вздовж річки Ніагара.
В 1848 р над річкою Ніагара був прокладений перший у світі залізничний міст.