Новий 2014 найкраще зустрічати в галасливій компанії рідних та друзів. І при цьому, не забувайте зателефонувати і привітати якомога більше родичів, приятелів і знайомих.

Як правило, при зустрічі Нового року за столом збираються всі близькі. Під час святкування спочатку за традицією проводжають старий рік, згадують, що в ньому було хорошого, дякують Змію за те, що вона подарувала нашому житті багато нового і цікавого. Слід в перші миті Нового року налаштується на позитивний лад і попросити добру Лошадку послати вам радість і добро. Даруєте людям свою увагу, тепло, любов, а про агресію забудьте.

У всі часи неодмінними атрибутами Нового року були і залишаються: мандарини, шампанського, хлопавки, бенгальські вогні і, звичайно ж, бій курантів, яким передує звернення президента до жителів країни. З першим боєм курантів прийнято загадувати бажання і чокатися келихами з ігристим вином.

Кінь по своє природі життєрадісна, оптимістична, любить розваги, простір і не відмовиться від багатолюдних зборищ. Тому до зустрічі 2014 р варто підготуватися по-особливому. Головне наповнити цей день сміхом, позитивними емоціями і веселощами.

Новий рік - свято життя, для нього потрібно просто посміхнутися, і весь рік буде вдалим.

Не варто йти проти власних бажань.


Це свято потрібно відзначити із задоволенням. Дозвольте собі відпочити по-справжньому, кожною клітинкою своєї душі відчуйте чарівництво, просочені зустріч Нового 2014 року.

У новорічну ніч потрібно веселитися по повній програмі. Якщо слідувати повір'ям, зустрічі саме року Коні, то чим урочистіше і пишною виявиться свято, тим плідним і спокійніше пройде весь майбутній рік.

Новорічний святковий стіл слід прикрасити різноманітними і численними стравами. Головне не забудьте на стіл поставити запашний, свіжий хліб і побільше зелені, овочів і фруктів. Буде просто чудово, якщо свіжою зеленню ви прикрасите всі страви, подані на стіл у новорічну ніч. Також добре б проростити овес, цим ви висловите шанування новому символу голи. У дерев'яну ємність покладіть вівсяне печиво або кашу, цим ви теж порадуєте Лошадку. За цей весь рік вона вам буде вдячна.

Звичайно ж, новорічний стіл не обійдеться без холодних закусок, салатів, солодких пирогів з яблуками, гарячих страв з м'ясом і картоплею. З напоїв - за вашим вибором, але обов'язково має бути присутнім шампанське, а ось сильно міцні спиртні напої Кінь навряд чи оцінить.