За вікном справжня російська зима і саме час задуматися про те, який гірськолижний курорт вибрати для справжнього зимового відпочинку. Зрозуміло, за умови, що цього року ви ще не отримали своєї дози адреналіну від зимового відпочинку і що ваша відпустка збігся з погодними умовами.

Давайте разом вирушимо в подорож по курортам Австрії і познайомимося з найбільшими гірськолижними регіонами на землі. Близько 70% території Австрії покриті Альпами, саме тому тут зосереджено безліч гірськолижних курортів. На території країни налічується понад 70 гірськолижних регіонів, де понад 800 курортів.

Місцеві курорти являють собою відмінно оснащені траси різного рівня складності (рівнинні і цілинні), комфортабельні підйомники, прекрасний сервіс і доброзичливість працівників готелів, і інструкторів. Також без уваги не можна залишати цілюще гірське повітря, захоплюючі дух пейзажі і, звичайно ж, спорт, спорт, спорт.

Курорти Австрії

Ішгль

Ішгль - це один з кращих гірськолижних курортів країни. Розташований він у Тіролі. Ішгль полягає в четвірці найпопулярніших курортів Європи. Курорт привертає увагу відпочиваючих своїм широким вибором оснащення для заняття спортом. А саме: більше 200 км трас, які за своєю складністю розраховані, як для новиков, так і для професіоналів у сфері лижного спорту. Для любителів отримати ударну дозу адреналіну підготовлені цілинні спуски, а всі хто воліють швидку їзду отримають прекрасну можливість продемонструвати свої здібності на рівнинних трасах.


Також Ішгль стане рідним домом для карвінгістов і сноубордистів. На курорті є три види підйомників: бугельні (16), крісельні (21) і кабіни (5). Що дає можливість відпочиваючим потрапити в будь-яку точку гірськолижного курорту без тривалого простоювання в чергах. Висота трас на курортах від 1400 дл 2782 м. Складність і довжину трас розрізняють за кольором.

Бад Гастайн

Бад Гастайн - це одне із самих ідеальних місць для активних видів відпочинку в Австрії. Курортне селище розташувався в живописній долині Гастайнерталь. Крім даного курорту у відпочиваючих є вибір розміститися в Бад Хофгастайн (850 м), Гроссарль (920 м), в Спорт Гастайн (1585 м), Дорфгастайн (830 м), які також відносяться до одного гірськолижного регіону.

Бад Гастайн прославився, в першу чергу, своїми цілющими радоновими джерелами. Це справжній рай для справжніх лижників, який обладнаний відмінними трасами, висококласними школами інструктажу і басейнами.

Перепад висот дорівнює 830-2686 м.

На курорті працює більше 50 підйомників, для досвідчених лижників облаштовані чорні доріжки, протяжність яких становить 24 км, а для новачків є сині доріжки.

Також і шанувальники санного спорту тут без уваги не залишаться, для них обладнано три спуску.