Статут від щоденної суєти великого міста, побутових проблем і вічної зайнятості, незалежно від місця роботи, соціального стану і віку, ми всі починаємо мріяти про відпочинок. І бажано щоб відпочинок був тривалим, хоча б днів десять. І проводити його краще на якомусь безлюдному острові, бажано при повній відсутності зв'язку із зовнішнім світом. Але не кожному з нас вдається втілити таку мрію в реальність. А що стосується відпочинку в комфортних умовах за межами великого міста, та ще й на свіжому повітрі, це цілком реально для кожного з нас і навіть більше того - це просто необхідно для нашого організму.

Щоб усе це здійснити потрібно не так вже й багато, а саме, ваше бажання, будинок, який би розташовувався в якомусь затишному і красивому містечку і вихідні. Наступне ніж потрібно "запастися" - це приємне компанія (але можна і без неї) і необхідне в даному випадку "спорядження" (залежно від сезону і присутності водойм - калюжі або купальні приналежності). На вихідні можна зняти жом і для себе одного, щоб в самоті, в повній тиші провести кілька днів, насолоджуючись в'язанням, риболовлею або іншим не менш захоплюючим і улюбленим хобі. Якщо ж ви відправляєтеся на відпочинок з сім'єю, то краще з собою прихопити бадмінтон, м'ячі та інші сезонні речі, які будуть потрібні для активного відпочинку.

Також можна орендувати будинок для коханої людини і разом з ним там відпочити, приурочивши відпочинок до якої-небудь для вас пам'ятній даті.


А можна відпочивати і в компанії друзів, провести вихідні на природі з прогулянками по околицях і, звичайно ж, з шашликами. Якщо є можливість і бажання, то можна і для батьків зробити несподіваний сюрприз - їм теж не буде зайвим розвіятися і оздоровитися на свіжому повітрі, а ви, якщо живете з ними під одним дахом отримаєте можливість у цей час відпочити від їхнього суспільства.

При виборі будинку для вихідного відпочинку звертайте увагу на наступні моменти:

Вартість будинку, який ви берете в оренду;

Віддаленість житла від міської суєти;

Наявні додаткові зручності (мангал, баня і супутникове ТБ);

Навколишній пейзаж (водойми, поля чи ліс);

Присутність інших відпочиваючих в межах видимості;

Присутність неподалік спортивних або розважальних закладів (гірськолижний комплекс, нічні клуби і т. д.);

Якщо чи охорона будинку та прилеглих територій;

Наявність медичних установ.

Якщо ви отримали масу позитивних емоцій від такого роду відпочинку, то наступного разу зовсім необов'язково приїжджати в це ж місце. Набагато цікавіше організувати для себе ознайомлювальне подорож по передмістю, вибираючи нові будинки і райони.