Рецепт знаменитого торта Захер. Знаючі люди стверджують, що цей рецепт початковий - без пізніших нашарувань і ноу-хау.

Віденська готель "Захер" без всяких сумнівів відноситься до найбільш відомим готелям світу. І абсолютно не можна уявити собі цей готель без його фірмового кондитерського виробу: торта "Захер".

У мережі можна знайти чимало рецептів тортів під цією назвою, але переважна більшість з них не мають нічого спільного зі справжнім віденським "Захер ". Ми ж представляємо тут рецепт цього торта від віденського кондитера, не один рік пропрацював в знаменитому готелі.

Так само, як Швейцарія немислима без шоколаду Таблерон, важко уявити собі австрійські кондитерські та знаменита кава по-віденськи без солодкого частування - шматочка торта "Захер".

Отже, приступаємо до приготування торта "Захер" в домашніх умовах. Повільно і ретельно перемішуючи вершкове масло з половиною порції цукру, шоколадом, розм'якшеним на водяній бані, і одним яєчним жовтком, довести цю масу до стану піни.

Борошно просіяти через сито прямо на утворилася піняву масу. Яєчні білки збити із залишком цукру до густого стану і викласти отриману пінну масу поверх борошна. Все обережно перемішати.

Заповнити підготовленою масою змащену попередньо вершковим маслом, посипану панірувальними сухарями форму для торта і випікати при 180 ° С приблизно 1 годину.

Для охолодження викласти майбутній торт прямо у формі на решітку, а приблизно через 2 години вийняти його з форми (при необхідності рівно обрізати верхню частину), після чого викласти на підставку так, щоб рівна нижня частина торта виявилася зверху.

Тонким шаром змастити торт абрикосовим повидлом і зверху покрити його шоколадною глазур'ю.


При бажанні торт "Захер" можна прикрасити збитими вершками, що надає йому ще більш делікатний смак.

Шоколадна глазур:

Шоколад розтопити на водяній бані, змішати його з рослинним маслом; закип'ятити воду з цукром; додаючи ложками охолоджений цукровий сироп, змішати його з розтопленим шоколадом, поки не утвориться рівномірна і однорідна маса.

Інгредієнти для торта "Захер":

150 г вершкового масла;
150 г цукру;
150 г чорного шоколаду;
8 яєць;
120 г борошна;
панірувальні сухарі;
абрикосове повидло.

Для глазурі:

150 г чорного шоколаду;
1 чайна ложка рослинної олії;
200 г цукру;
1/8 літра води.