Йде тиждень, що передує Великому посту. Православні називають цей тиждень Сирна седмиця або в простолюдді Масляна. Перш ніж всі православні на довгі сорок днів відмовляться від мирських радощів і тваринної їжі, вони прагнуть наїстися і нагулятися набагато тижнів вперед. Масляну святкували ще в язичницькі часи. Стародавні люди в ці дні відзначали прихід весни і прощалися з зимою. Скоріш за все, тому билини і були обрані головним блюдом. Адже вони круглі, золоті як сонце, яке з приходом кожного нового весняного денечка гріє все сильніше і висвітлює своїм світлом все довше.

З Масницею пов'язано безліч традицій. Зрозуміло, головна традиція - це приготування млинців, млинцевих тортів і рулетів з різними начинками і на будь-який смак. Кілька найстаріших, витриманих часом, нескладних і смачних рецептів млинців на масницю збереглися і до наших днів.
Але перше лідируюче місце по праву віддано Блінов рулету з шоколадом.

Осягнути ази приготування цього рулету зможе навіть дитина , не кажучи вже про дорослій людині.
Необхідні інгредієнти для тіста: літр молока, 800 гр.


борошна, 5 яєць, 100 гр. цукру, 30 гр. соняшникової олії, сіль за смаком.
Для начинки: 400 гр. сиру з шоколадом.
Для соусу:
150 гр. фундука, 100 гр. жирних вершків, 300 гр. гіркого шоколаду, 300 гр. молока, 70 гр. вершкового масла.
В одній порції міститься: вуглеводи 40 гр., жири 23 гр., білки 10 гр.
Калорійність 390 ккал.
Приготувати рідке тісто і напекти млинців.
Готові млинці вигладиваются у дві стопочки таким чином, щоб один млинець захоплював на? нижчерозташований. Кожен млинець змащується сирком з шоколадом. Після чого, отримані стопочки згортаються в рулет і відправляються на 60 хвилин у холодильник.
Для приготування соусу слід фундук подрібнити в кавомолці, шоколад розтерти в крихту, молоко довести до кипіння і з'єднати з вершками, сюди ж додати шоколадну крихту і вершкове масло . Все добре перемішати і додати подрібнені горіхи.
У цей час рулет вже встиг охолонути і прописатися сирною шоколадною масою. А це означає, що можна його дістати з холодильника нарізати і кожен шматочок полити шоколадним соусом.