В мультиварці дуже просто готувати апельсинове варення. І в даному випадку самим стомлюючим і тривалим етапом є вимочування цитрусових у воді. Тривалість такого "маринування" займає цілих 24 години. Але божественний смак варення варта того, щоб витратити на нього свій дорогоцінний час і сили!
Необхідні інгредієнти: апельсини 6 шт. (Або 1 кг), лимон 1 шт., Цукор 1 кг.
Спосіб приготування: апельсини і лимон звільняємо від шкурок і білої підшкірної м'якоті. Шкурки від двох апельсинів і половинки лимона нарізаємо невеликими кубиками або смужками для приготування варення. Після чого, апельсини і частина шкурок викладаємо в глибоку миску і заливаємо водою так, щоб вода їх повністю покрила. На цьому етапі і починається найдовший і важливий процес. У такому стані, заготівля повинна простояти приблизно добу. Цей час необхідний для того, щоб шкурки цитрусів стали більш м'якими, і всі інгредієнти просочилися соком один одного.
Порада: з решти шкурок можна приготувати цукати.
Щоб ваше варення з апельсинів, приготоване в мультиварки насправді вийшло смачним, не лінуйтеся ретельно видалити весь підшкірний білий шар.


Він не містить соку і після приготування перетворитися на кашевідную субстанцію, яку навряд чи захоче побачити в своєму блюді, будь-яка господиня. Крім того, як відомо, всі самі корисні речовини, знаходяться саме в цедрі цитрусових, а найсмачніші в їх м'якоті. Тому від білого підшкірного шару, можна сміливо позбутися. Це абсолютно не зашкодить продукту.
Після того, як пройшло 24 години вимочування апельсинів, виймаємо їх з води і додаємо цукор. Переміщаємо вийшла суміш у мультиварку Zelmer EK1300 і доводимо до кипіння на режимі "випічка". Після того, як варення закипить, потрібно залишити його в мультиварки ще на 30 хв. За цей час джем повинен повністю розваритися.
Якщо по закінченню цього часу вам здається, що варення вийшло не дуже однорідним - не біда. Для тих, хто не любить великі шматочки є універсальний засіб - блендер. Буквально пара хвилин обробки, і цитрусове ласощі дійде до ідеальної консистенції.

Зберігати апельсинове варення, приготоване в мультиварці потрібно в стерилізованих банках, які, для збільшення терміну зберігання, можна закатати. Вихід варення з даної кількості апельсинів 1150-1250 гр.
Смачного!